Stoya: Atomic Tease

Pornografický

USA, 2008

Jistě, je to jenom prachsprosté gonzo. Ale je to dobře nasnímané a nastříhané gonzo s děvčaty pečlivě vyfintěnými ve stylu 40. a 50. let, což jim velmi, velmi sluší;) Nic jiného z té doby už tam není, takže se můžete vcelku úspěšně pokusit představit si, že se pro vás takhle předvedla vaše slečna...nebo dvě:) A navíc - kromě hrozné Madelyn Marie je to naprosto silicon-free. Jinak kromě Stoyi tu vystupují ještě Alexis Texas, Jenna Haze, Marie Luv, Tobi Pacific a zmíněná M. M. Dávám 80%.(13.9.2011)

• kingik

Stoya by mohla dělat ředitelku vápenky. S takovou bělobou jsem se ještě v pornu nesetkal. Z toho vyplývá, že nejen ona, ale všechny ostatní účinkující a vesměs všechno, je v tomto xxx filmu totál asexuální. Když k tomu připočtu navození noir atmosféry, která nikdy nic erotického nevykřeše, je vlastně tohle ztráta času s nepřitažlivými herečkami. Digital Playground přišel opět s chladně vycizelovaným péčkem. Je to natočeno stylem, který je v porno oblasti dávno překonaný. Nuda a navzdory názvu se žádné vzrušení nekonalo. 20%(2.8.2012)

Dobrý film v inom štýle ako sme zvyknutí. Prva scénka naznačila nadštandartnú kvalitu v tomto žánri. Stoyu moc nemusím, ale s Jennou Haze to tentokrát rozprúdila.(21.12.2012)

Je vidět, že "starší" tvorba DP měla sem tam i nějakej nápad a rozhodně širší základnu vnadných dam. Robby D, zde ještě jako pouhopouhý kameraman a střihač, by si z toho měl vzít příklad.(17.11.2013)