Boku no Pico

Animovaný / Romantický / Drama / Pornografický
Japonsko, 2006, 3x34 min

Malý Pico je na prázdninách u dědečka a pomáhá mu v baru. Tady se seznámí s mladíkem, který se stane jeho přítelem a naučí ho spoustu věcí. Pico pak to, co se naučí, předává dál jednomu nebo více kamarádům najednou. (Zíza)

Renie42

Nedokážu to pořádně ohodnotit, asi nejsem cílovka a zkouším ten "vtip" jak pustit si první anime a zrovna toto. Nejsem z cukru, ale zároveň to je divný. Proč to blonďatý vypadá jako holka, proč ten děj je takový nijaký, šup šup a jde se na věc. Asi jediný slovo, co mě utkvělo v paměti bylo ochinchin :-D. ()

3k7 odpad!

...Proč mi to bylo doporučeno v zájmu japonských anime, nechápu. Film se minul tématem a mým předpokladem, co jsem od toho očekával. Myslel jsem si, že uvidím nějaké Anime se Zenovou moudrostí i popisek říkal "naučí ho spoustu věcí", já debil čekal předání moudrosti a nějakých životních rad v podobě nějakých Zenových hlášek, že načerpám něco z Japonské moudrosti. (Poprosím správce o odebrání "Romantický" a "Drama" a ponechání pouze Animovaný a Pornografický, děkuji, ať se nespálí další lidi. :D Do první "bizarní" scény jsem vnímal děj, pak jsem zkoušel scénu přeskočit, jestli to byla třeba jen japonská šílenost, jenže za touto bizarní scénou byla další a další, načež mi došlo, že si ze mě někdo opravdu dobře vystřelil a já se nechal napálit. Toto je film pro LGBT komunitu, který jsem vidět nechtěl a nechci ho vidět. Při vší úctě k LGBT komunitě, nemám nic proti LGBT, ale dost vás překvapí, když čekáte Zenovou anime pohádku a místo toho máte LGBT porno...Jestli v tom někdo vidí uměleckou hodnotu, nevím, ale mě to připadlo dost za hranou. Z hlediska hodnocení jako ostatní filmy, něco mezi odpadem a 1 hvězdou. Pro obdivovatele yao yi odvětví japonského anime předpokládám, že by mohly asi padnout 2 až 3 hvězdy, nicméně to je odhad, který nejsem v tomto případě schopen nijak posoudit. No hlavně ten film neukazujte přítelkyni :D a pokud tím chcete někoho potrollit, jako jsem byl potrollen já, vaše věc. Já jsem si odškrtnul další film, který rozhodně nebyl šálek mého čaje a jde se dál, tentokrát prosím nějakou Zenovou moudrost a inspiraci. ()

Deleatur

Plusy: Pro hentai typické až groteskně nereálné zpracování umožňuje se nad zjevně pedofilní téma povznést, byť určitě ne každému, ba ani většině ne. Nicméně, výbavu měl Piko už jako dospělý a výkonnost jako špičkový pornoherec. Vlastně ani ten by nedokázal, aby se jeho... ehm... dírka chvěla slastným očekáváním. Víc mě kupodivu zaujalo, že mladičký Piko se ke vztahu postavil dospěleji a odmítl, že by měl jen fyzickou rovinu i předstírat jiné pohlaví. Mínusy: Bohužel další dva díly Pikovu předčasnou dospělost popřely a byly vlastně jen o tom, jak se zkazil. Nepomohl ani pikantní fakt, že ještě mladší Čiko byl vlastně seme. Postava CoCo by se hodila do dnešní doby, ale v OVĚ vypadala jen jako další exces. Scéna dospělé sestry, která se z dovádění chlapců málem utopila ve vlastních šťávách, působila zase spíš jako návod, jak by měli diváci tento šotakon brát. Orgasmická hyperbola na závěr celé série už nebyla ani usměvná. Hodnocení: 38% (jen díky 1. dílu). ()

kaposlav

Neviem či som to pochopil. O čo vlastne išlo? Kto to vlastne boli? Prišlo mi to ako reklama pre deti ako sa stať buznami. Ak si odmyslím predsudky, aj keď to nie je lahké, tak dám aspoň 2*....Ak to správne pomenujem, tak je to decké animované gayporno pre začiatočnikov, alebo pre gaypedofilov. Vrchol demokracie! ()

Lettanea odpad!

Obľúbené anime všetkých trollov na internete. Ak sa vás niekto nabudúce spýta na nejaké anime, povedzte Boku no pico! Chudákovi potom zmrzne úsmev na tvári :) Najhoršie je že neznalec bude chvíľu považovať Pica za nejakú loli... a to už je potom gól :P Zíza si za popis zaslúži potlesk ;) ()