Boku no Pico

Animovaný / Romantický / Drama / Pornografický
Japonsko, 2006, 3x34 min

Malý Pico je na prázdninách u dědečka a pomáhá mu v baru. Tady se seznámí s mladíkem, který se stane jeho přítelem a naučí ho spoustu věcí. Pico pak to, co se naučí, předává dál jednomu nebo více kamarádům najednou. (Zíza)

Lettanea odpad!

Obľúbené anime všetkých trollov na internete. Ak sa vás niekto nabudúce spýta na nejaké anime, povedzte Boku no pico! Chudákovi potom zmrzne úsmev na tvári :) Najhoršie je že neznalec bude chvíľu považovať Pica za nejakú loli... a to už je potom gól :P Zíza si za popis zaslúži potlesk ;) ()

kaposlav

Neviem či som to pochopil. O čo vlastne išlo? Kto to vlastne boli? Prišlo mi to ako reklama pre deti ako sa stať buznami. Ak si odmyslím predsudky, aj keď to nie je lahké, tak dám aspoň 2*....Ak to správne pomenujem, tak je to decké animované gayporno pre začiatočnikov, alebo pre gaypedofilov. Vrchol demokracie! ()

ioope

Boku no...Penis! Ehm, ale teď vážně, tohle je poprvé, co jsem viděl yaoi hentai...bude to asi tím, že něco takového nevyhledávám a Boku no Pico je klasická lapačka, kdy se máte nachytat, když seriál všichni znají a mluví o něm... Jediné, co na tom uznávám: Diváci mohou nahlédnout do jiného než heterosexuálního světa, tak trochu z jiného úhlu...a ti nadrženější z nás se budou snažit kopírovat polohy...huh... Děvčata (vlastně chlapci) se chtějí nejspíš vyhnout znásilnění, když jim někdo zvedne sukničku, akorát s křikem uteče...hodně daleko. Nebo se jedná o transexuály, kteří si nakonec operaci pohlavních orgánů rozmysleli...těžko říct~ Co říct snadno, neskutečně japonské (čtěte: zvrhlé)! Člověk má co dělat překousnout zdánlivý věk postav (Pico ale kupodivu sladká čtrnáctka) a ony to ještě v jednom kuse zhoršují svými zkušenostmi...sexuálními zkušenostmi. Toto anime má nejspíš napomoci k uvědomění si své sexuální orientace...a nebo z Vás udělat asexuála. Sice si teda asexuální nepřipadám...ale jistou psychickou újmu pociťuji... Teď si musím dlouho odpočinout od porna...a obzvlášť od toho v Japonsku... ()

ikilledjenny odpad!

Oh god why? My eyes are bleeding. Sakra já to fakt dokoukala, myslím, že mi to způsobilo trauma. Mám ráda yaoi, ale tohle bylo moc i na mě. Kolik let bylo Picovi? 12? Dobře první díl byl snesitelný - Pico a starší chlapík, který byl asi mírně zaskočen tím, že má Pico ochinchin, ale nakonec si řekl whatever a zasvětil Pica do hraní si na dospěláky. V druhém díle si Pico najde na hraní ještě mladšího kamaráda Chica. No a v posledním díle si dokonce spolu hrají Pico, Chico a Coco. I`m done with yaoi, it`s yuri time! ()

contreras

Yaoi je žánr ve kterém jsou i větší hardcore, než tady ta romantická veselohra. Vím, že je to za lajnou uplně všeho, ale proč jinak by to člověk sledoval? Musíte za tou spoustou laškování vidět pointu. Navíc autoři dodávájí odhalení point na svých a fanouškovských stránkách. Dozvíte se, že je zde řešena problematika aids homosexuálních prostitutů i když se o tom ani necekne a jen se hopká a prcá. Musel jsem hodně pít, když jsem sledoval tyto série. Neuhnout pohledem při pedofilních XXX hardcore všecko scénách bez cenzury je těžší, než se koukat na to jak si dvě asiatky serou a blejou do huby a pak je oprcá jednonohý bezdomovec s břitvou místo péra. Ale ve svém žánru je toto opravdu slušná práce. 5 hvězd je plně oprávněných, věřte mi. Možná by někdo chtěl, aby ty děcka šukal nějakej pořádnéj hasič. jenže on to nebyl hasič..tak odpad ()