LX Forty

Krátkometrážní / Fantasy

USA, 2009, 3 min

Marc Forster

Marc Forster

Prečo tam pri žánri nie je uvedené "Reklama"? Je to predsa svojbytný druh krátkeho filmu so svojimi vlastnými pravidlami! Táto konkrétne je úžasná, presvedčivá do tej miery, až by som z lietadla švajčiarskych aeroliniek vyšiel sklamaný, nezažiť počas letu minimálne niečo, čo by mi zmenilo život. Otázne je ale pre mňa predovšetkým, čo je na nej zásluha Marca Forstera a čo trikových a grafických dizajnérov...(4.1.2016)

Vizuál parádní, ale na reklamu trošku dlouhé. Jsem zvědav, co tady budeme hodnotit v budoucnu.(26.12.2011)

• Carol Pifková

Jediné plus je, že to bolo krátke.(11.10.2013)

• Dever

// Production: Apparatus Productions //(4.1.2012)

• MM_Ramone

Do detailu vymakaná, profesionálne natočená, reklama pre leteckú spoločnosť – Swiss International Air Lines. Dnešné vyspelé technológie dovoľujú talentovaným, kreatívnym tvorcom realizovať prakticky hoci čo ich napadne. Táto reklama je toho jasným dôkazom. Je plná moderných, dymanických postupov v kombinácii s vysoko profesionálnymi filmovými trikmi. Ale musím podotknúť, že na mňa to moc nezapôsobilo. Nedostal som chuť preletieť sa švajčiarskymi aerolinkami. **(4.7.2012)