poster

Three Days Grace: Live at the Palace 2008 (koncert)

Hudební / Dokumentární

USA, 2008, 80 min

 • Dante16
  ***

  kedysi za 5 potom za 4 a teraz za 3 :) lásku k 3DG a k tejto hudbe som dávno stratil a aj keď celkovo sa tomu nedá nič moc čo vytknúť není to o nič lepšie ako iné koncerty a preto nevidím dôvod tomu dať viac ako 3 hviezdy.Kedysi som nechápal prečo ľudia nemajú radi 3DG teraz tomu už rozumiem je to preto lebo znejú rovnako ako 90% iných kapiel ktoré hrajú to isté dokola.Už sa mi to proste nepáči ako kedysi.(29.2.2012)

 • liquido26
  ****

  Můj nejnovější hudební objev. Už dva dny neposlouchám skoro nic jinýho než hity jako Pain nebo Animal I Have Become, takže koncert byla povinnost. Hudebně je to totální pecka, bohužel mi zážitek kazí ty vstupy mezi jednotlivýma písničkama - záběry ze zákulisí, setkání s fanouškama, přípravy koncertu, rozhovory atd. - kromě toho že to brzdí celej koncert, tak se to vlastně vůbec nijak neliší od ostatních kapel.(25.2.2013)

 • Dariuska
  *****

  Co k tomu říct, nejlepší koncert nejlepší kapely! Na začátku bylo cítit velké odhodlání a energie, koncert měl atmosféru! A že jim hraní živě nesvědčí? To samé bych mohla říct i o U2. P.S.Nezdá se mi, že by tam 5x něco vykřikovali :)(7.7.2011)

 • AngelusCZ
  *****

  Je to nejlepší kapela na světě. Její hudbu miluju a tenhle koncert... Geniální !!!!(3.12.2011)

 • - Pieseň "Home" hrala skupina Three Days Grace "naživo" vo filme Nikdy to nevzdávaj. (Peter-1307)

 • - Když zpěvák kapely Adam Gontier začne zpívat píseň Home, tak se v polovině písně zasekne a začne zpívat jinou píseň, a teprve po konci této písně dozpívá i píseň Home. (AngelusCZ)