Three Days Grace: Live at the Palace 2008 (koncert)

Hudební / Dokumentární

USA, 2008, 80 min

kedysi za 5 potom za 4 a teraz za 3 :) lásku k 3DG a k tejto hudbe som dávno stratil a aj keď celkovo sa tomu nedá nič moc čo vytknúť není to o nič lepšie ako iné koncerty a preto nevidím dôvod tomu dať viac ako 3 hviezdy.Kedysi som nechápal prečo ľudia nemajú radi 3DG teraz tomu už rozumiem je to preto lebo znejú rovnako ako 90% iných kapiel ktoré hrajú to isté dokola.Už sa mi to proste nepáči ako kedysi.(29.2.2012)

Můj nejnovější hudební objev. Už dva dny neposlouchám skoro nic jinýho než hity jako Pain nebo Animal I Have Become, takže koncert byla povinnost. Hudebně je to totální pecka, bohužel mi zážitek kazí ty vstupy mezi jednotlivýma písničkama - záběry ze zákulisí, setkání s fanouškama, přípravy koncertu, rozhovory atd. - kromě toho že to brzdí celej koncert, tak se to vlastně vůbec nijak neliší od ostatních kapel.(25.2.2013)

Co k tomu říct, nejlepší koncert nejlepší kapely! Na začátku bylo cítit velké odhodlání a energie, koncert měl atmosféru! A že jim hraní živě nesvědčí? To samé bych mohla říct i o U2. P.S.Nezdá se mi, že by tam 5x něco vykřikovali :)(7.7.2011)

Je to nejlepší kapela na světě. Její hudbu miluju a tenhle koncert... Geniální !!!!(3.12.2011)

• - Pieseň "Home" hrala skupina Three Days Grace "naživo" vo filme Nikdy to nevzdávaj. (Peter-1307)

• - Když zpěvák kapely Adam Gontier začne zpívat píseň Home, tak se v polovině písně zasekne a začne zpívat jinou píseň, a teprve po konci této písně dozpívá i píseň Home. (AngelusCZ)