Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Krimi
  • Komedie
  • Akční
  • Horor

Recenze (4 417)

plakát

Světlo a stíny - Série 2 (2023) (série) 

Protože jsem první sérii viděl už před delší dobou, plno věcí mi zezačátku unikalo a nedávalo smysl, respektive jsem si vůbec nemohl vzpomenout na některé souvislosti. Nicméně nakonec jsem se do toho dostal a druhou sérii si taky užil. Škoda, že ten poslední díl byl spíš jen prodlouženou "upoutávkou" na případnou třetí sérii.

plakát

Wednesday - Season 1 (2022) (série) 

Pro mě jakožto milovníka starého seriálu i devadesátkových filmů super záležitost.

plakát

Model for Murder (1958) 

Americký námořník se náhodou stane podezřelým z vraždy a loupeže v módním salonu. Musí utéct z nemocnice a očistit se. Béčko, které je lehce šmrncnuté noirovými tématy.

plakát

Detektiv Belascoarán - Šťastný konec se nekoná (2022) (epizoda) 

Poslední díl, ve kterém Belascoaran řeší vraždu muže oblečeného v kostýmu Římana, jehož mrtvolu našel přímo u sebe na záchodě. Je to snaha policie pomstít se mu za poslední případ? __ Poslední díl, i když doufám, že nebude poslední. O trochu slabší než ty dva předchozí. Belascoaran už se tady chová jako naprostý profík a střílí jednoho záporáka za druhým :-)

plakát

Detektiv Belascoarán - Je to lehké (2022) (epizoda) 

Belascoaran tentokrát řeší hned dva případy - vraždu odporového předáka a snaží se chránit dceru filmové hvězdy, kterou se snaží unést gang pochybných teenagerů ... a do toho všeho má přijet papež. I druhý díl se povedl. Hlavní hrdina i vedlejší postavy jsou nanejvýš sympatičtí, noriový vibe i atmosféra sedmdesátkového Mexika je super ... už teď začínám litovat, že vznikly jen tři díly.

plakát

Detektiv Belascoarán - Dny boje (2022) (epizoda) 

Belascoaran je obyčejný chlápek, který jednoho dne pošle šéfa do hajzlu, opustí manželku, pronajme si špinavou kancelář, kterou má napůl s pochybným instalatérem a s pomocí korespondenčního kurzu se stane soukromým detektivem. Jeho cílem je vypátrat škrtiče, který vraždí ženy v Mexico City. Zábavné, napínavé a trochu přitažené za vlasy, hraje si to s různými žánrovými klišé. První díl se moc povedl, těším se na další dva.

plakát

The Devil's Men (1976) 

Zábavné satanistické béčko s docela pěkných kulisách s krásnýma blondýnama, žánrovým klasikem Cushingem a sympatickým Pleasancem. Příběhově samozřejmě totální průměr, závěrečná scéna totální bizár. Nejlegračnější byla "lekačka" se zakuklenci v koupelně. Celkově ti zakuklenci působili dost vtipně. Na závěr při titulkách zahraje skvělej song.

plakát

The Spaniard's Curse (1958) 

Krimi béčko, které celkem překvapilo závěrečným rozuzlením, kdo je vrah, ale jinak nijak zvlášť nenadchlo.

plakát

Cirkus hrůzy (1960) 

Plastický chirurg na útěku před spravedlností, převezme cirkus, mění obličeje znetvořeným zločincům a krásné artistky mu tam záhadně umírají. Prostě britské béčko, jak má být.