Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Krimi
  • Komedie
  • Akční
  • Horor

Recenze (4 489)

plakát

Běžící muž (1987) 

Guilty pleasure béčko s Arnoldem. Nutno brát s rezervou a skvěle se pobavite :-)

plakát

Sbohem, baby (2007) 

Vynikající krimi drama s hodně zvraty, skvělými herci, depresivní atmosférou a značně trpkým koncem.

plakát

Slet čarodějnic (2020) 

Úplně nevím, co si o tom myslet, ale koukalo se na to hezky. Syrová komorní atmosféra byla super a závěrečný sabat, to byla umělecká filmová lahůdka.

plakát

Avatar: Legenda o Aangovi (2024) (seriál) 

Vcelku fajn zábavné barevné oddechové fantasy, které sice neposadí na zadek, ale v rámci tuctové produkce netflixu přeci jen trochu vyčnívá

plakát

Honba za pokladem (1952) 

Přehnaně ztřeštěná komedie (anebo se o to spíš snaží) o jedné bizardní rodince a schovaných šperkách. Žádný velký treasure hunt, ale nečekejte, ten je tu jen tak okrajově.

plakát

Time Lock (1957) 

Nízkorozpočtový britský thriller, který je poměrně přímočarý a vcelku i napínavý. 3,5

plakát

Muž jménem La Rocca (1961) 

Raný Belmondo, první půlka je klasická gangsterka, druhá pak drama z vězení. 3,5

plakát

Black Adam (2022) 

Byl jsem rád, že se objevily na filmových plátnech neokoukané postavy jako Doctor Fate, Hawkman nebo Atom Smasher. Pierce Brosnana bych vůbec nepoznal :-) Potěšilo i cameo Henryho Cavilla. The Rock mi nevadil (většinou filmy s ním nemusím), ale jinak to byla naprosto tuctová přeplácaná akce plná destrukce a destrukce a zase další destrukce s průměrným příběhem, kterou už rozhodně znovu nepotřebuju vidět.

plakát

Zaklínač: Pokrevní pouto (2022) (seriál) 

Zbytečný seriál, který je jen dalším hřebíčkem do rakve skvělého světa Zaklínače. Jedinou hvězdu dávám za písničku The Black Rose, která se fakt povedla.

plakát

Problém tří těles (2024) (seriál) 

První půlka jednoduše bomba - dvě časové linie, komunistická Čína, virtuální reality, vražedkyně mizící z kamer, nejistota a tápání o co tu vlastně jde a skvělé napětí, potom ale v momentě, kdy se vše začalo rozuzlovat a rozplétat, mě to přestalo bavit ... a vlastně ani nevím, jak to dopadlo.