Rybář dobrodruh (TV seriál)

• Česko

Fishing Adventurer

Dokumentární

Kanada, 2006, 44 min

• gonga

Docela rád se na takový dokument podívám, ale poslouchat tohoto dementa je utrpení.(6.4.2015)

Čistě rybářský dokument naprosto fanatického rybáře Cyrila. Pro nerybáře dost nezáživné.(3.8.2015)

• Attta

Viděn jeden díl tak ani nehodnotím, ale docela fajn pokoukání. Pro někoho, kdo má rád přírodu a zvláště pak vodu a ryby, je tohle paráda. Docela tomuhle sympaťákovi závidím (kdo by si taky neprojel nejzajímavější kouty světa a nezachytal si ryby většinou v nedotčené přírodě). :)(4.5.2015)

• subic

Cyril Chauquet je podobný rybářský úchyl jako u nás Jakub Vágner. O rybaření nic nevím, ale rybu na talíři mám moc rád. Takže je to dokument čistě o chytání ryb někde v Kanadě a normálně se na to dá dívat, i když jen jednou.(7.11.2015)

• K.I.N.G.

Já rozhodně nepatřím mezi milovníky rybářství. Nikdy mi tato činnost nebyla blízká, ale myslím si, že patřím mezi zvědavé lidi, které zajímají jakékoliv nové informace z jakýchkoliv věcí nebo činností na této planetě či mimo ni. Musím ale uznat, že tento sériál je zpracován velmi zajímavě a napínavě. Pro milovníky tohoto typu rybářství, neboli lovu exotických velkých ryb, to musí být přímo ráj. Navíc nutno říct, že Cyril Chauquet je velmi zábavný a sympatický člověk.(11.2.2011)