Potápěj se Olly! (TV seriál)

• Česko

Potápěj se Olly, potápěj!

• Austrálie

Dive Olly Dive!

Animovaný / Rodinný

Austrálie / USA / Velká Británie, 2005, 11 min

Bob Doucette

Yoram Gross
  • TomX2

Celkový dojem: Boli dni, kedy som si pre zpríjemnenie nálady každým dňom zapínal televízor a nechával si pripomenúť svoje staré detské časy sledovaním novodobých obľúbených animákov vysielaných na animaxe. Boli seriály, ktoré som si naozaj obľúbil (Curious George, Sitting Ducks, Martha speaks) a následne si pár dielov aj niekoľko krát zopakoval. Dive Olly, Dive však medzi ne ani z časti nepatrí a zapadá skôr do kategórie tých seriálov, ktorým sa budem do konca života vyhýbať (a to sa mi prekvapivo darí, pretože doteraz som o neho ani nezakopol). Celé mi to prišlo také trápne, príliš hlúpe a bezzmyselné, bez nejakého zásadnejšieho či výraznejšieho deja. Žiadny diel ma nezaujal na toľko, aby som pri ňom vydržal so spokojným výrazom na tvári celú jeho minutáž a v podstate ma to nebavilo ani trochu. Animácia je taká obyčajná a nezaujímavá, postavy nie sú sympatické vôbec, k tomu ešte nie veľmi dôveryhodne nakreslené a prostredie, v ktorom sa dej odohráva mohlo byť viac rozvitejšie. Ako celok si to u mňa zaslúžilo jednu jedinú hviezdu, ktorá to však nezáchraní. A tiež mi práve v hlave prebiehajú otázky: ,,Za čo som tú jednu hviezdu vlastne dal?" Moje hodnotenie: 10% (10.11.2017)

Takový normální animovaný seriál, který před nějakou dobou dávali v Animáčku(1.9.2014)

• BisiJoker

Staré dobré české pohádky ;)(20.5.2012)

Pro potřeby malých dětí naprosto ideální seriál :)(18.1.2012)