O královské stolici

(amatérský film)
Pohádka / Komedie / Krátkometrážní
Česko, 2010, 7 min

Jaké to kruté prokletí postihlo království krále Lola? Zachrání šeredný rytíř Rofl krásnou princeznu EU a celé království? Pohádka prakticky o *****. (Rosana)

walmezak odpad!

Opravdu nechutný amatérský "odpad"! Ovšem tohle není jenom tak nějaký odpad. Tohle je lidský a pořádně hnědý odpad! Vůbec nevím jak takový "film" může vůbec nést označení pohádka. ()

Jear01 odpad!

FUCK ! brutálně nechutný !!! rádoby vtipný, ale bohužel leda tak .....FUCK ! docházej mi slova nato jaká je to píčovina ! ... ¨FUCK FUCK FUCK !!!! GO FUCK YOURSELF !!!!! ()

FILMOVKA odpad!

Tady není moc co hodnotit, nejoriginálnější je tu název, ten je fajn. Ale v celku, jak se píše v obsahu k filmu .. je to o ho*ně. ()

Jinpachi odpad!

Vážně se člověk nemusí rozepisovat o tom, jak moc špatně provedené to je, a že se jedná o skutečně ambiciózní fekální výplach, jaký se jen tak nevidí. Mám dojem, jako by mi právě francouzská hospodyně přinesla ukázat velký exkrement labradora, na stříbrném podnosu, abych posoudil barvu, styl a velikost, načež jej mohl spořádaně, jako slušný člověk, vystavit na polici s ostatními, abych dokázal, jak jsem na něj hrdý. ()