Sugar

Sugar

USA, 2013, 90 min

Hodně drsný film a těžce ze života. Až ke konci jsem pak pochopil, že film vznikl nejenom, aby nám něco ukázal, ale také aby na něco podstatného na tomto světě poukázal. A já musím říct, že stačilo opravdu pouhých 90 minut, abych si uvědomil svojí hodnotu života na tomto světě. Sugar mě přesvědčila tak, jako hodně dlouho nikdo jiný. Příběhem přímočarým, jak ta nejdelší silnice v Austrálii, ale na druhou stranu tak upřímným, že ta pro mě dosud neznámá holka v mém srdci okamžitě našla místo.(1.12.2014)

Docela realistické a docela drsné, i když opravdový život bude asi ještě tvrdší. Venice Beach v tomhle filmu vypadá o dost jinak, než jakou jí člověk zná z "normálních" hollywodských" bijáků. Ale jestli chce člověk vědět jak opravdu žijou bezdomovci, tak je lepší pustit si českou Lásku v hrobě.(12.6.2015)

• JardoLe

Drama podla skutocnej udalosti,no neviem preco,ale takmer vobec na mna nezaposobila,nesposobila vo mne smutok ani lutost a to u mna v mojom vnutri taketo filmy robia svoje a vyvolaju rozne pocity,takze dve hviezdicky dam,no viac nemozem...:-)(16.1.2019)