Troopers (TV seriál)

Krátkometrážní / Komedie

USA, 2011

Kostýmy:

Alisha Silverstein

Přestože nejsem žádný extrémní fanda Star Wars, tenhle seriál mě naprosto rozsekává. Díky krátké stopáži jsou videa nabitá vtipy od začátku do konce. Je sice pravda, že kvalita jednotlivých dílů je značně kolísavá, ale i ty průměrné díly jsou stále ještě dost nad průměrem průměrně vtipného videa, a ty lepší jsou vážně pecka.(5.3.2013)

No jo, Star Wars jsou skvělým terčem parodie, jak už nám ukázali v Robot Chicken. Troopers jsou parádní minimalistickou šaškárnou, která na maličkém prostoru vytváří úžasně vtipné situace. Nejvíc se mi líbila scénka s krabicí na stížnosti, kde si Darth Vader pěkně podá nezbedné Troopery, kterým se na Hvězdě smrti nelíbí. 90%(19.1.2017)

Krátké skeče z prostředí Impéria, tedy vlastně to není Impérium, kvůli právům zde nejsou skutečné kostýmy Star Wars a jména. Tvůrci krátkých skečů se však snaží o podobnost. Příběhy dvou až tři stormtrooperu, kteří zažívají všední pracovní dny na bitevní stanici, ale z humorné stránky. Jindy se omylem vystřelí z pušky a jindy dostane hlavní velitel chuť někoho jen tak zabít. Jedny z nejlepších dílů – kafe a koláčky pro Dreadlorda Sinistera. Doporučuji – videacesky.cz(16.1.2013)

Mám rád svět Star-Wars a parodie na něj taktéž. Spoustu amatérských předělávek najdete na internetu a dokonce vznikly i minisérie věnované parodii kultu Hvězdných válek. Jistě snaží se je zesměšnit, ale to přece vůbec nevadí. Já myslím, že spolu s Robot Chicken Star-Wars jsou to jedny z nejlepších parodií. Dokonce Chicken předčí i ve vizuálu a mají povětšinou delší a nikterak nudící obsah. 2,5 minuty pobavení na učet SW za to rozhodně stojí...(12.6.2011)

Troopeři (nebo jak bych to počeštil) jsou jeden chytřejší a nápaditější než druhý. Někdy se člověk sám diví, který z nich je vlastně ten blbec, co způsobuje tu spoustu vtipných situací. Jako u každého seriálu, některé díly jsou lepší než jiné, a u některých je vtipná jen "závěrečná tečka" ve formě nějaké té hlášky. Protože je to ovšem nad průměrem, dávám 4*(22.2.2012)

• - Sériál nadabovala amatérská dabingová společnost Fénix ProDabing. (hiding)