Troopers (TV seriál)

Krátkometrážní / Komedie

USA, 2011

Kostýmy:

Alisha Silverstein

Úžasné zpodobnění Star Wars, které je dokonalé i když na jeho tvorbu nebyly vynaloženy miliony dolarů, přesto pobaví. Jde o další dílko z dílny College Humor, která se zabývá vlastní výrobou krátkých seriálů a zábavných videí(Web Site Story,..), za což dostala mnohá ocenění. Epizody jsou ke shlédnutí přímo na jejich http://www.collegehumor.com/troopers nebo v českém překladu: http://www.videacesky.cz/serialy/troopers.(29.3.2011)

kdyz ctu ty komentare samozvanych kritiku, tak se musim taky pridat, je to naprosta bomba, vsechny dily, ne jak se vam tu snazi nakukat ze dva z jedenacti a to vam rika clovek, ktery prvni star wars videl v kine jeste za komara nekdy v 88, kdyz mu bylo devet. desetkrat lepsi nez jakykoliv dil z nove trilogie.(3.7.2012)

Povedené miniaturky, čím kratší, tím lepší. Jakmile se stopáž přehoupne přes tři minuty, už to začíná zavánět trapností, nicméně většinou Troopery naštěstí zachrání vážně dobrá pointa. Doporučuji ale originální znění s titulky, protože český dabing je prazvláštně amatérský a hlasy mimořádně otravné.(16.1.2014)

Troopeři (nebo jak bych to počeštil) jsou jeden chytřejší a nápaditější než druhý. Někdy se člověk sám diví, který z nich je vlastně ten blbec, co způsobuje tu spoustu vtipných situací. Jako u každého seriálu, některé díly jsou lepší než jiné, a u některých je vtipná jen "závěrečná tečka" ve formě nějaké té hlášky. Protože je to ovšem nad průměrem, dávám 4*(22.2.2012)

Mám rád svět Star-Wars a parodie na něj taktéž. Spoustu amatérských předělávek najdete na internetu a dokonce vznikly i minisérie věnované parodii kultu Hvězdných válek. Jistě snaží se je zesměšnit, ale to přece vůbec nevadí. Já myslím, že spolu s Robot Chicken Star-Wars jsou to jedny z nejlepších parodií. Dokonce Chicken předčí i ve vizuálu a mají povětšinou delší a nikterak nudící obsah. 2,5 minuty pobavení na učet SW za to rozhodně stojí...(12.6.2011)

• - Sériál nadabovala amatérská dabingová společnost Fénix ProDabing. (hiding)