Reklama

Reklama

Troopers

(seriál)

Obsahy(1)

Troopers je název webseriálu z dílny College Humoru, ve kterém hrají hlavní roli právě troopeři. Záměrně nepíšu stormtroopeři, protože tvůrci mají zřejmě kvůli autorským právům zakázáno v tomto seriálu používat kostýmy ze Star Wars, které jsme mohli již v několika jejich videích vidět. To ale vůbec nevadí. Udělali si vlastní, těm původním velmi podobné, a připravili si několik krátkých skečů, které jsou provázány tematickým zasazením na jistou vesmírnou loď. Můžete se těšit na příjemný humor, sympatické troopery a jejich trable a především na skvělé technické zpracování. (BugHer0)

(více)

Recenze (115)

Cor-Angar 

všechny recenze uživatele

Ne všechny díly jsou sice na nejvyšší hodnocení, ale celkově je to prostě paráda. College Humor používá styl humoru, který mi většinou do posledního detailu vyhovuje a i tady jsou ty 2-3 minuty opravdu skvěle využity. U dílů jako Zabavená zbraň nebo Schránka návrhů se směju prakticky celou dobu (a takových dílů by se našlo víc)...Navíc jsem tady opravdu přišel na chuť Aubrey Plaza, která je jako princezna úchvatná. Takže pro mě ve výsledku určitě jeden z nejlepších webseriálů. A přitom Star Wars jsem v životě neviděl... ()

OK11 

všechny recenze uživatele

Já myslím, že není žádnou nadsázkou, když Troopers ohodnotím 5 étoiles, poněvadž fandím takovým seriálům (doporučuji Journeyquest a The Guild) a i když se čas od času mohou určitými scénami jevit trapné, či nejapné, vězte, že ty světlé momenty dokonale postačí k rozesmání se na celé kolo. A pokud se scény, které způsobují ROFL v seriálu takového typu objevují, autoři splnili nejdůležitější (a zároveň jediné :)) vyžadované kritérium. Nedívejte se na to jako na umění, dívejte se na to jako na 2minutovou (tudíž časově nenáročnou) scénu, která, pokud vás přímo nerozesměje, tak vás aspoň donutí se usmát :) <- takhle ()

Reklama

Bieseger 

všechny recenze uživatele

Tentokrát se College Humor překonal a pokud kvalita bude stejná jako u dosud vydaných dílů, tak to má našlápnuto na nej mini-komediální seriál. Masky sice nejsou otrocky zkopírovány z hvězdných válek, ale to kvalitu nijak nesnižuje, naopak, tihle troopeři mi přirostli k srdci víc než celá galaktická klonová armáda. ()

Jean_Calid 

všechny recenze uživatele

Troopeři (nebo jak bych to počeštil) jsou jeden chytřejší a nápaditější než druhý. Někdy se člověk sám diví, který z nich je vlastně ten blbec, co způsobuje tu spoustu vtipných situací. Jako u každého seriálu, některé díly jsou lepší než jiné, a u některých je vtipná jen "závěrečná tečka" ve formě nějaké té hlášky. Protože je to ovšem nad průměrem, dávám 4* ()

Galerie (5)

Zajímavosti (1)

  • Sériál nadabovala amatérská dabingová společnost Fénix ProDabing. (hiding)

Reklama

Reklama