Troopers (TV seriál)

Krátkometrážní / Komedie

USA, 2011, 2–4 min

Kostýmy:

Alisha Silverstein

Naprosto geniální seriál zasazený do „Hvězdy smrti“, ve které není o legraci nouze hlavně díky slabomyslným trooperům. Jak je už u College Humoru zvykem jednotlivé díly jsou ve formě poměrně krátkých skečů, které jsou ale mnohdy vtipnější než nějaký 20ti minutový sitcom. Nejlepší díly jsou s Dreadlordem. Hodnocení: 80/100.(14.1.2014)

Blbučké s pointou... Destruktinativní patafiction... %-))) - - - Více zde: http://www.videacesky.cz/serialy/troopers - - - - - (V dobrém rozmaru nahlíženo 16.5.2011 na webu VideaČesky, hodnocení 443., minikomentářík zde jako jednatřicátý - 16.5.2011)(16.5.2011)

Povedené miniaturky, čím kratší, tím lepší. Jakmile se stopáž přehoupne přes tři minuty, už to začíná zavánět trapností, nicméně většinou Troopery naštěstí zachrání vážně dobrá pointa. Doporučuji ale originální znění s titulky, protože český dabing je prazvláštně amatérský a hlasy mimořádně otravné.(16.1.2014)

Já myslím, že není žádnou nadsázkou, když Troopers ohodnotím 5 étoiles, poněvadž fandím takovým seriálům (doporučuji Journeyquest a The Guild) a i když se čas od času mohou určitými scénami jevit trapné, či nejapné, vězte, že ty světlé momenty dokonale postačí k rozesmání se na celé kolo. A pokud se scény, které způsobují ROFL v seriálu takového typu objevují, autoři splnili nejdůležitější (a zároveň jediné :)) vyžadované kritérium. Nedívejte se na to jako na umění, dívejte se na to jako na 2minutovou (tudíž časově nenáročnou) scénu, která, pokud vás přímo nerozesměje, tak vás aspoň donutí se usmát :) <- takhle(8.9.2012)

Troopeři (nebo jak bych to počeštil) jsou jeden chytřejší a nápaditější než druhý. Někdy se člověk sám diví, který z nich je vlastně ten blbec, co způsobuje tu spoustu vtipných situací. Jako u každého seriálu, některé díly jsou lepší než jiné, a u některých je vtipná jen "závěrečná tečka" ve formě nějaké té hlášky. Protože je to ovšem nad průměrem, dávám 4*(22.2.2012)

• - Sériál nadabovala amatérská dabingová společnost Fénix ProDabing. (hiding)