Troopers (TV seriál)

Krátkometrážní / Komedie

USA, 2011

Kostýmy:

Alisha Silverstein

Mám rád svět Star-Wars a parodie na něj taktéž. Spoustu amatérských předělávek najdete na internetu a dokonce vznikly i minisérie věnované parodii kultu Hvězdných válek. Jistě snaží se je zesměšnit, ale to přece vůbec nevadí. Já myslím, že spolu s Robot Chicken Star-Wars jsou to jedny z nejlepších parodií. Dokonce Chicken předčí i ve vizuálu a mají povětšinou delší a nikterak nudící obsah. 2,5 minuty pobavení na učet SW za to rozhodně stojí...(12.6.2011)

Onlineseriál "parodující'' Star Wars? Proč ne, když je to taková sranda. Ten kdo zná Star Wars trochu dopodrobna a umí angličtinu úrovní středně pokročilého (ne, není to nadabované česky) se bude královsky bavit. Troopři jsou tak strašní idioti, až je to k popukání a Dreadlord (Darth Vader) jako jejich Boss je se svými hláškami úžasnej. Je zajímavé jak si Troopři poradí se starostmi "všedního" života na Hvězdě smrti. Některé epizody jsou sice horší, ale těmi ostatními to autoři bravůrně dotahují, takže super seriál pro ty co mají rádi Star Wars a umí trochu anglicky.(30.5.2014)

Úžasné zpodobnění Star Wars, které je dokonalé i když na jeho tvorbu nebyly vynaloženy miliony dolarů, přesto pobaví. Jde o další dílko z dílny College Humor, která se zabývá vlastní výrobou krátkých seriálů a zábavných videí(Web Site Story,..), za což dostala mnohá ocenění. Epizody jsou ke shlédnutí přímo na jejich http://www.collegehumor.com/troopers nebo v českém překladu: http://www.videacesky.cz/serialy/troopers.(29.3.2011)

Ne všechny díly jsou sice na nejvyšší hodnocení, ale celkově je to prostě paráda. College Humor používá styl humoru, který mi většinou do posledního detailu vyhovuje a i tady jsou ty 2-3 minuty opravdu skvěle využity. U dílů jako Zabavená zbraň nebo Schránka návrhů se směju prakticky celou dobu (a takových dílů by se našlo víc)...Navíc jsem tady opravdu přišel na chuť Aubrey Plaza, která je jako princezna úchvatná. Takže pro mě ve výsledku určitě jeden z nejlepších webseriálů. A přitom Star Wars jsem v životě neviděl...(4.12.2012)

Tentokrát se College Humor překonal a pokud kvalita bude stejná jako u dosud vydaných dílů, tak to má našlápnuto na nej mini-komediální seriál. Masky sice nejsou otrocky zkopírovány z hvězdných válek, ale to kvalitu nijak nesnižuje, naopak, tihle troopeři mi přirostli k srdci víc než celá galaktická klonová armáda.(10.4.2011)

• - Sériál nadabovala amatérská dabingová společnost Fénix ProDabing. (hiding)