Troopers (TV seriál)

Krátkometrážní / Komedie

USA, 2011, 2–4 min

Kostýmy:

Alisha Silverstein

Naprosto geniální seriál zasazený do „Hvězdy smrti“, ve které není o legraci nouze hlavně díky slabomyslným trooperům. Jak je už u College Humoru zvykem jednotlivé díly jsou ve formě poměrně krátkých skečů, které jsou ale mnohdy vtipnější než nějaký 20ti minutový sitcom. Nejlepší díly jsou s Dreadlordem. Hodnocení: 80/100.(14.1.2014)

Já myslím, že není žádnou nadsázkou, když Troopers ohodnotím 5 étoiles, poněvadž fandím takovým seriálům (doporučuji Journeyquest a The Guild) a i když se čas od času mohou určitými scénami jevit trapné, či nejapné, vězte, že ty světlé momenty dokonale postačí k rozesmání se na celé kolo. A pokud se scény, které způsobují ROFL v seriálu takového typu objevují, autoři splnili nejdůležitější (a zároveň jediné :)) vyžadované kritérium. Nedívejte se na to jako na umění, dívejte se na to jako na 2minutovou (tudíž časově nenáročnou) scénu, která, pokud vás přímo nerozesměje, tak vás aspoň donutí se usmát :) <- takhle(8.9.2012)

kdyz ctu ty komentare samozvanych kritiku, tak se musim taky pridat, je to naprosta bomba, vsechny dily, ne jak se vam tu snazi nakukat ze dva z jedenacti a to vam rika clovek, ktery prvni star wars videl v kine jeste za komara nekdy v 88, kdyz mu bylo devet. desetkrat lepsi nez jakykoliv dil z nove trilogie.(3.7.2012)

Ne všechny díly jsou sice na nejvyšší hodnocení, ale celkově je to prostě paráda. College Humor používá styl humoru, který mi většinou do posledního detailu vyhovuje a i tady jsou ty 2-3 minuty opravdu skvěle využity. U dílů jako Zabavená zbraň nebo Schránka návrhů se směju prakticky celou dobu (a takových dílů by se našlo víc)...Navíc jsem tady opravdu přišel na chuť Aubrey Plaza, která je jako princezna úchvatná. Takže pro mě ve výsledku určitě jeden z nejlepších webseriálů. A přitom Star Wars jsem v životě neviděl...(4.12.2012)

První díl jsem pouštěl se značnou nedůvěrou... Upřímně moc neholduji kultu hvězdných válek, tak jsem myslel, že se jedná a záležitost pro fanoušky. No to jsem se teda pořádně spletl... Opravdu skvostný humor, kterého je v úplně každém díle plno. Velké překvapení a já vždy doufám, že autoři vypustí další díl.(8.9.2011)

• - Sériál nadabovala amatérská dabingová společnost Fénix ProDabing. (hiding)