Necromania: A Tale of Weird Love

Horor / Pornografický
USA, 1971, 51 min

Milenci Danny a Shirley navštíví okultistku Madam Heles, aby pomocí svých schopností vyřešila Dannyho problémy s erekcí. Seance se však vyvíjí jinak než si představovali... Nízkorozpočtový pornofilm, zajímavý tím, že se jedná o jedno z posledních děl "nejhoršího režiséra všech dob" Eda Wooda. (Ertai)

Petrus1

Tento film, ani tento komentář NENÍ VHODNÝ pro mládež do 18 let, slabší povahy, puritány, filmové umělce, osoby, co nemají rádi porno a jiné zvlhlé témata. O tom, že je Wood mistr nevkusu ví už snad každé malé dítě, ale tohle se nepovedlo ani mu. Já proti pornu vůbec nic nemám (spíš naopak) a tak jsem chtěla vidět, jak si s tím takový Mistr poradí. Možná, že by to ani nemuselo být tak špatný, kdyby tam nehrála hudba, jak z Jen počkej, zajíci! Takže i kdybyste byli hodně sexuálně nevybouření, tohle vás určitě nevzruší, spíš se budete smát. Taky to není rozhodně žádnej horor. Spíš taková přehlídka zvířátek jako jsou kozy, ptáci a bobři. Taky tady narazíte na nějakej ten leasing, trochu toho pokouřeníčka a lesbičky. Jo a ještě na rozmazanej grupáč. A pro koho, že je ten film vhodnej? Tak třeba pro ty, kteří si chtějí zavzpomínat na staré dobré časy bez žiletek. No, řekněte, kdy jste se naposled podívali do pořádnýho pralesa? :-D A ten hororovej prvek? Asi ta závěrečná šukačka v rakvi. Zřejmě. Tak aspoň, že se nám borec uzdravil. To by pan Plzák koukal, jak se dají léčit potíže s erekcí. 50 minut se to dá vydržet, ale rozhodně si to moc neužijete. Tak doufejme, že si to užil aspoň mistr Wood a jeho „herci“. V dnešním světě různých internetových pornokanálů to působí tak trochu podivně, ale asi furt lepší než německý fekal péčko. ;-) ()

dwi odpad!

O Edu Woodovi, pomyslném králi nevkusu a všemožného braku, se poměrně málo ví, že na počátku 60. let rozvířil hladinu sexploitation filmů. Necromania je ryze amatérským projektem, který vznikl během několika málo dní za hruba 7000 $, čemuž odpovídá i výsledek. Pochybný děj, v němž jeden pár trpí jistými sexuálními problémy a vyhledá tak tajemnou madam Heles, která pomocí rozkoše a ďábelských praktik sjednává nápravu, je zahlcen prkennými představiteli, kostrbatými dialogy a dalším filmovým neumětelstvím. Dle „krásy“ hereček i hardcore scény většinou nudí (vyjma té poslední v rakvi) a jedna z úvodních je ozvučena tím stylem, že po celou dobu slyšíme těžkopádné funění mužského aktéra. Wood prostě nezklamal, natočil další béčkové nic, které je u skalních fanoušků vynášeno k nebesům. Ostatní mohou tento film s klidným svědomím přejít. ()

Víteček odpad!

Ed Wood byl prostě diletant a to v každém žánru. Díky svému malému rozsahu na pár pokojů tam není tolik hrůzností, jako v jeho hororech, ale to neznamená, že by to bylo dobré. Nedává to moc smysl a rozhodně to nefunguje jako erotický film. Alespoň jsem se přiučil, že nejvíc ženu vzruší letmé doteky ústy na chloupky. Nejlepší však byl přemisťující se vycpaný vlk. Vlastně mě asi pobavila logika, že nekromant dokáže, aby povstali nejen mrtví, ale i penisy. ()

Krissty

Nejhorší film nejhoršího režiséra všech dob vám nadobro zničí všechno, co jste si o Edu Woodovi po shlédnutí Burtonova snímku vysnili. Bez přeskakování jazykových scén bych se věru neobešla, aspoň jednu hvězdičku mu ale dát musím, a to hlavně za hudbu, která vás jistě donutí ke smíchu - byť jde většinou o ten zoufalý, kdy na vás naplno dolehne ta do očí bijící tíha trapnosti... ()

Frajer42 odpad!

Povinností každého opravdového filmového fanouška by mělo, mimo jiné, rozhodně být zhlédnutí nejhoršího filmu nejhoršího filmového režiséra, o kterém se doposud ví. Volba tedy padla právě na tento filmový klenot. Vzhledem k tomu, že se jedná o ultimátní sprosťárnu, tak jsem se samozřejmě nekoukal sám. Tolik bobrů pohromadě nebylo k vidění zřejmě ani v epické knize Hoši od Bobří řeky. Fuj, fuj, fuj. Pokud jsem si správně všiml, tak v kolonce "Directed by" dokonce nebylo uvedeno jméno Edward D. Wood, nýbrž jakýsi pseudonym, aby se nemusel za tento omyl stydět. Pokud je Ed Wood schopen se stydět za nějaké své dílo, jak potom mají snímek přijmout nebozí diváci a divačky. Tím spíše, pokud se jedná o zapřísáhlé puritány. Dost jsem trpěl, nebudu lhát. Dokonce jsem si musel převážnou část stopáže zakrývat oči a zacpávat uši. To vám bylo něco opravdu nechutného, když jsem koutkem oka zahlédl pána, kterak olizoval intimní partie jedné nepěkné slečny, se kterými by si neporadil dokonce ani křovinořez od Husqvarny z reklamy, tak se mi udělalo značně nevolno a ještě více jsem zanevřel na páření se. Se spolusledovatelkou jsme se oba pozastavili nad hudebním doprovodem hanbatých scének. Velmi by mě zajímalo, jak probíhal jejich výběr při natáčení, které zabralo neuvěřitelné 3 dny. Oblíbené písně Woodovi maminky? Katastrofa. Pochválen buď pan King Camp Gillette, který vymazlil své výrobky do takové podoby, že si jejich existence a možností použití konečně začala všímat širší veřejnost a především poté pornoprůmysl. ()

• Film byl natočen za necelé tři dny z rozpočtem 7 000 amerických dolarů. Několik dní po natočení se snímek ztratil. Našla ho až parta nadšenců ve skladě v Los Angeles asi po patnácti letech od jeho vzniku. (Terva)