poster

Pravá tvář (TV film)

 • USA

  Last Man Standing

 • Slovensko

  Extrémne nebezpečná

Drama / Thriller / Akční

USA, 2011, 81 min

Scénář:

Jolene Rice, Adam Beason

Hudba:

Laura Karpman

Producenti:

Catherine Bell

Kostýmy:

Dana Campbell
(další profese)
 • Tommassi3
  *

  "Vy rodinu nemáte ?? Ale jednou ji mít budete a pochopíte, že ji musíte ochránit za každou cenu.. "(12.4.2014)

 • Ashar
  ****

  A bude pohádka: Překrásná tmavovlasá princezna musí zachránit blonďatého prince a tak přemůže několik chlapů, přelstí náčelníka FBI včetně jeho pohůnků a ještě musí odhalit padoucha, který drží jejího prince v zajetí. Každá její rána uspí nepřítele, chlap je málem zneškodněn dřív,než Katka kopne, no skoro jak od Chucka Norrise. Katka je naopak ještě lepší, protože rozumí počítačům. Celkem svižná podívaná pro pohodový večer.(20.1.2014)

 • P@\/EL
  ****

  Ačkoliv film nějakým výrazným způsobem nenadchne, tak rozhodně se jedná dobrý akční thriller. Většinou se unáší děti či manželky, nicméně zde je unesen manžel, což považuju za originální zpestření. Zápletka je docela obstojná, akce místy nadějná, celkově je ovšem spíše průměrná, scenáristicky sice jednoduché, ale alespoň přehledné a ne zbytečně zamotané.(4.8.2016)

 • marek29
  **

  Mistrině MacKenzie ze seriálu JAG to tady slušně rozvalila na plný obrátky ve špionážním stylu, ALE: Bond to není, jak tu všichni píší - ani kino film to není. Ale hodinu dvacet to baví. Trošku to drnká na citlivou strunu skrz to dítě co otravuje doma a nechce spát ale 2 hvězdy to obhájí. Maucta Catherine. Příště něco víc "rajcovního" :)(16.12.2015)

 • Sabrewulf
  odpad!

  Pitomoučký a naivní trapas s totálně nepřesvědčivou C. Bell, která se celý film tváří jak vyoraná myš.(19.12.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace