Komplex XXL (TV pořad)

I Used to Be Fat

Extrémne premeny: Tínedžeri

Reality-TV

USA, 2010, 20x45 min

Není náhoda, že tenhle pořad vzniknul v USA. I když u nás je také dost obézních, na Amíky rozhodně nemáme. Dostala mě ale hlavně ta holka, jejíž rodiče měly pod barákem regulérní fitko - prostě domácí posilovnu se vším všudy. Jen na ní byly tak trochu pavučiny.(27.1.2014)

Musím nesouhlasit s uživatelem Oyerem, mě to přijde zajímavé a občas i zábavné. Je to dobrý nápad, něco takového převést na obrazovky. Když jsem párkrát přepla na MTV a tam běžel tenhle pořad, musela jsem to dokoukat až dokonce, chtěla jsem vidět, jestli to zvládnou a vydrží se mučit až do konce :)) A pak jsou za tu snahu patřičně odměněni... Tohle může někoho kdo není sám se sebou spokojen inspirovat.(9.3.2012)

Pokřivení mladí lidé v obezogenní americké společnosti. Je užitečné to vidět, ať už je kvalita pořadu jakákoliv. 60%.(27.5.2012)

• Oyer

Já bych vás hnal ! A hned by byly kila dole. Další nechutná prostoduchá kravina, kterou nás teď budou krmit... Ztrata času, dva díly stačily.(17.5.2011)

Tento program je výbornou motiváciou k zdravému životnému štýlu a k zmene v živote. Je to zábavné, poučné, ale stále je tam cítiť tú naivitu a robenie umelej šou.(10.4.2012)