Sportu zdar! (TV pořad)

Rodinný

Česko, 2011, 52 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (6)

• Phobia

Vydržela jsem to pouhých 15 minut (než jsem dožvýkala večeři) a zase jednou mi vypěnila žluč nad faktem, že na takovéhle 3,14čoviny musím do veřejnoprávní pokladničky vypláznout ze šrajtofle těžce vydělané love. Ta čtvrthodina byla natřískaná trapným (pseudo)humorem, který mě míjel stejně spolehlivě, jako míče českých fotbalových reprezentantů bránu soupeře.(20.6.2011)

Dobré hlášky :)(28.11.2014)

• otík

Pro mě osobně obrovské zklamání, čekal jsem od tohoto pořadu spoustu zábavných scének i ukázek nešikovnosti sportovců, dostalo se mi ale několika sice vtipných, ale už provařených scének či ukázek ze zábavných pořadů, ty neznámé byly spíše trapné. Jakékoli záběry ze sportu mě nemohly nadchnout, protože zábavné moc nebyly. Nuda až nevídaná.(24.6.2011)

V oficiálním textu distributora se doslova píše „hodina toho nejlepšího humoru nejen pro fanoušky sportovního světa“, o čemž by se dalo přinejmenším diskutovat. Nejen, že by se v archívu dali najít povedenější scénky se sportovní tématikou, ale bohužel ty, které do pořadu bezesporu patří, jsou již značně ohrané.(23.6.2011)

Musím přiznat, že to předčilo moje očekávání. Samozřejmě, že ve spoustě případů to byla trochu nuda, ale jinak se jim v archivu podařilo vyhrabat poměrně pěkné zábavné momenty, rozhodně to byl o dost lepší nápad, než pouštět všechny věci z archivu jen tak najednou, celé večery. Nejlepší byly prupovídky sportovních komentátorů.(18.6.2011)

Zdeňka Srstku a jeho cvičení s kužely si budu ještě dlouho pamatovat.(19.6.2011)