Dokonalá skrýš

David (Sean Faris) a Emma (Briana Evigan) se konečně nastěhují do nového vysněného domu, ale po krátkém čase zjistí, že ve zdech domu je ukryto velké množství drog. Když se mladý pár rozhodne odejít, zabrání jim v tom ozbrojený soused Spector (Dolph Lundgren) s komplicem. Následně zjišťují, že dům není jen obyčejnou skrýší drog, ale také operačním centrem drogového bosse, který je pohřben pod podlahou domu. David a Emma se musí vydat na útěk před zabijáky, kteří chtějí všechny drogy i důkazy zpátky. (ssfan)

Unrealik

Pár postřehů. Hlavní hrdinové jsou pohodáři - drží se klišé, že když mají splnit věc omezenou časem, najdou si spoustu času na mazlení a povídání. Lundgren je stále správně drsný. Policie divná (nechá svědky jen s jedním policistou, navíc na dešti). A připomínalo mi to film Sám doma.:) ()

Aresko123

Az prekvapivo pozeratelne. Slusny thriler na jedno pozretie ale nenudi. Ak sa odosobnite od niektorych nelogickosti tak je to dobry film. ()

hajner odpad!

„Emy, sou to profesionálové" tak to asi hovorí za všetko. Ak opomeniem uškriekanú hoc peknú Emu a krasavčeka z Nikdy to nevzdávaj tak Lundgren predvádza klasicky zlý výkon. Týto „profesionáli“ ktorý sa na trávniku pred kameramy spovedajú zo všetkých svojich zločinov doma či v zahraniči sú naozajstný odborníci. Pozor má zbraň,odhoď zbraň. Ach jaj občania pozor,tento film je vysoko toxický a hrozí vám,že na konci Vás za bieleho slnečného dňa budú na sanitárnom lôžku oblievať hadicou. Ak to vydržíte dokonca tak pochopíte ako to myslím! ()

UnCool odpad!

Nevím jak to popsat, ale všechny postavy tohoto filmu mají celkem přiblblé chování a reakce. Prázdné dialogy, klišé jedno za druhým jak na běžícím pásu, do toho banda ne zrovna inteligentních záporáků, nelogicky se chovající ženština a vůbec vlastně nevidím jediný důvod proč to vlastně sledovat. Nerad dávám odpad ale co s takovýmto brakem... ()

zuppa

Každý blbec, který kdy viděl alespoň jeden díl ´ Sám Doma ´, musí vědět, jak se v takové situaci chovat. Bohužel ani jednomu z hlavních hrdinů nebylo tohoto zjevně dopřáno. Místo toho, aby se snažili přežít, se dvojice snaží nechat se za každou cenu oddělat. Polovina filmu vyplněná panickým fňukáním, hekáním a brekotem hlavní hrdinky, mě přivedla k jedinému přání a to sice, když ten ´ Dolf ´ tu ´ krávu ´ konečně sundá. Pokud byl ovšem záměr režiséra poukázat na neskutečnou tupost a neschopnost běžného amerického párečku, pak se mu to tedy povedlo náležitě. :-) Podobný film, ale o dost lepší je podle mého ´ Panic Room ´. ()