Dokonalá skrýš

David (Sean Faris) a Emma (Briana Evigan) se konečně nastěhují do nového vysněného domu, ale po krátkém čase zjistí, že ve zdech domu je ukryto velké množství drog. Když se mladý pár rozhodne odejít, zabrání jim v tom ozbrojený soused Spector (Dolph Lundgren) s komplicem. Následně zjišťují, že dům není jen obyčejnou skrýší drog, ale také operačním centrem drogového bosse, který je pohřben pod podlahou domu. David a Emma se musí vydat na útěk před zabijáky, kteří chtějí všechny drogy i důkazy zpátky. (ssfan)

Marsik

K tomuto filmu nemám moc co říct. Já ho vidím jako průměrný horor, který jde spíše do thrilleru. Manželský pár, který je ve svém domě napadán dvojicí zabijáků a nakonec to pochopitelně oba vyřeší a přežijí. Potěšila mě přítomnost Lungrena a Seana Farise taky celkem můžu. Ale plytký spád filmu a značná únava udělaly svoje a já to jen tak tak dokoukal. Možná si zkusím dát repete, až nebudu "indisponován" :-) 55% ()

Andersis

V rámci možností dobrej film. Dolph si roli užívá a jeho komplic na tom není jinak. Film je celkově o něco horší než Panic Room (má taky několikati násobně menší rozpočet) ale nepůsobí tak matně jako třeba Schumacherův Trespass. Nebýt některých klasických klišé a být tam víc surovosti, určitě bych dal i pátou. Ikdyž je tu Lundgren a nebo Faris tak tu rozhodně nečekejte žádnou rvačku, možná tak škádlení. ()

kaylin

Dolph Lundgren má jednoduše obličej pro záporné hrdiny. Hlavně z tohoto důvodu si ve čtvrtém Rockym zahrál ruského boxera Ivana Draga. O to víc mě potěšilo, když si v "Expendables" nakonec přece jen střihnul kladnou roli, protože i ta mu sedí dobře. "Dokonalá skrýš" je ale návrat ke starým pořádkům. On nikdy není úplně správňáckým hrdinům, což dokázala "Hra pro jednoho", ale "Dokonalá skrýš" nám ho představuje jako čistého záporáka. Dvojice mladých manželů si koupila nový dům, respektive si ho může koupit. Manžílek chtěl svoji milou překvapit a na narozeniny jí umožní nastěhování do nového domu, pokud ona bude souhlasit. Proč by nesouhlasila. To místo vypadá prostě dokonale. Samozřejmě, že ani omylem dokonalé není. Je to tak trochu pevnost a tak trochu vězení, protože právě tím se pro titulní pár stává. Jdou po nich dva zabijáci, kteří něco z domu chtějí. Velmi předvídatelný film, který v rámci akčního žánru ničím nezaujme, je možná až příliš dlouhý na to, že se tam vlastně nic zásadního neděje. Dvě postavy, které chtějí přežít, další dvě, které chtějí za každou cenu získat něco strašlivě důležitého. Ve výsledku obyčejný akční film, co používá scény z jiných filmů, nevymýšlí si žádné nové a nedá ani pořádně vyniknout svojí hlavní hvězdě. Tedy předpokládám, že to byl právě Dolph, který měl tenhle film prodat. Prostor v závěru je dobrý, ale jeho postava směšná. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/11/sahara-stormbreaker-syriana-andelsky.html ()

Rosalinda

"Máš signál?" U pevný linky??? No, panečku!!! Spíš se bavím, než aby mne to bavilo. A maník z managamentu se najednou stane akčním hrdinou... Aha, asi to nakoukal v seriálu nebo si o tom přečetl článek. ()

Figu

Dokonalá skrýš je dokonalou sračkou a měla přede mnou zůstat dokonale skryta navždy. Chtěl jsem klasický v dnešní době průměrný Dolphův film, ale tohle bylo fakt na blití. Hrozní herci, laciná zápletka, stupidní dialogy... Tu hodinu a půl hrůzy jsem kouskovaně pouštěl snad na pětkrát. Děs! Jak jsem jednou psal, že by Dolph neměl využívat toho, že ho mám rád a dám mu i za hovno něco, tak dnes opravdu né, kámo. 40% ()

bourec

Ze začátku,no ,vlastně asi pět minut se to netvářilo úplně blbě,bylo to takový to napětí z toho ,co bude.Pak se objevl ten poločernoch,hned za nim prkno Lundgren,a bylo po napětí.Navíc důvod,proč se to děje byl nejasnej,děj vokoukanej.Spíš slabota.40%. ()

carlos 2010

Podľa mňa keby to uchopil napríklad Fincher bude z toho super thriller. Ináč na jedno pozretie, ale ak tomu odpustíme zopár nelogickostí, tak sa dá. ()

Jizni Tlapa

Tahle Skrýš není nic extra. Pokud jí dáte šanci, upoutá Vás proflaknutě švédským ksichtem Dolpha, poměrně vymakanou barabiznou a několika dobře povedenými akcemi. Ve výsledku je to pouho pouhý průměr , který urazí jen lehce a sice v podobě několika absurdních situací a přihlouplým příběhem, který je jednodušše uhozeně obyčejný...50% ()

Johnny.ARN

Švédsky mladík dokáže ešte stále byť drsný, alebo sa tak aspoň tváriť. Taký TV thriler, vhodný na neskoré nočné hodiny. Škoda len toho záveru, kde všetcia spanikárili, začali sa chovať nelogicky a podobne. Ale dom v skutku pekný a kvalitne zabezpečený. 2 z 5 ()

JohnSmith

Nikdy nevíte, po kom si kupujete dům. Na záporáka Lundgrena jsem se moc těšil ale bylo to zklamání. Čekal jsem od něj zajímavější výkon. ()

Kosmik 1

Bohužel ničím překvapující film. Dolph je tu neuvěřitelně toporný, avšak na jeho obhajobu musím říct, že někdy i správně odporný, jako pravý záporák. Děj filmu je ovšem prošpikován trapnostmi, nelogičnostmi a tak neuvěřitelnými klišé, že jsem to v podstatě dokoukal jen kvůli Dolphovi. Závěr pak totálně pohřbil už tak špatný film. 40% ()

sedm.1

Ano, možná že jde o minimálně jemně se inspirující béčkovou verzi Fincherova Úkrytu, možná bez tak velkých hvězd, bez tak velkých peněz a bez různých originálních filmařských vychytávek, to ovšem vůbec neznamená, že jde přesto všechno o bůhvíjak nějakou špatnou, či nudnou filmovou zábavu. Dlouho se na nic nečeká, hned po pár minutách se zápletka slušně rozjede, postavy, a to jak kladné, tak ty záporné jsou fajn, napětí funguje poměrně slušně po celou dobu, postupná gradace a vyhrocenost situace je též zpracována povedeně, prostě celá tato podívaná šlape tak jak má, a to i přes svou trochu neoriginálnější a méně nápaditější stránku. A navíc například Lundgren v záporné roli je vyloženě skvělý a velmi působivý a jen tím potvrzuje pravidlo, že záporáci jsou pro herce daleko příjemnější a výraznější příležitostí, než role klasických okoukaných a tuctových hrdinů. Snad jediné, co mě pak tedy trochu štvalo a vrtalo hlavou, byli místami jisté nedotažené záležitosti, jako například nevyjasněný vztah mezi ústřední partnerskou dvojicí, jako celá opravdu dost rozporuplná Lundgrenova postava, nebo vlastně i vůbec nějaká legenda kolem existence celého domu. Ale to jsou skutečně jen detaily, jinak má totiž Dokonalá skrýš skutečně minimum hluchých míst, baví a dokonce i závěrečné, vážně neoddiskutovatelně béčkově švihlé finále má ten správný šmrnc. ()

Testament

Tak se podívejme, co nám Dolphík vyvádí...Mňo, hraje hajzlíka, co obklíčil s parťákem dům, plný drog a mladého páru. Karty jsou rozdány a jedeme. Problém numero uno- Dolph je většinu filmu neuvěřitelně mdlý, až běda. Přitom role zabijáka-magora, mu vždycky svědčila (viz. Universální voják). Vyloženě hloupá mi přišla scéna, kdy za dveřmi si "stěžuje", že je už starý. A když ho ta holka poslala jednou ranou k zemi, proboha, ten chlap má skoro dva metry!!!A svaly mu taky nechybí. Hrůza. Nastane ale, hlavně ke konci, pár zajímavých scén, malinko překvapení, takže nakonec jsem to celkem přežil a dno jako Retrograde, nebo Lovec bouřek, to není. ()

AdamesWWE

[6/10] Ako niektorí v komentároch poznamenali, film je námetom podobný skvelému filmu Panic Room (úkryt) s Jodie Foster. Ale nemožno porovnávať tieto dva filmy, pretože Pannic Room je spracovaním v Hoolywode o levej vyššie. Na pomery v ktorom bol SH točený, dokázal Euardo Rodriguez natočiť celkom dobrý thriller, ktorého výplň tvorí námet ktorí bol už veľa krát použitý ale mne osobne to neprekáža, skôr vyhovuje. Celý dej sa prakticky točí okolo štyroch ľudí. Dvojica mladých manželov, ktorí sa nasťahujú do nového domu. Hrajú ich sympatický herci, ich výkony boli presvedčivé a páčili sa mi. Jeden zo záporákov, Joe Hurtas je takisto dobrý, ale ten pravý a nefalšovaný záporák snád´ ani lepší nemohol byť. Švédky Dolph Lundgren ako nekompromisný, chladnokrvný zabijak, ktorý hrá presne tú očakávanú rolu, ktorá mu skvelo sedí a výborne tu zatieňuje herecké výkony kolegov a dominuje vo filme. Stash House ako thriller určite funguje, námetom je to kvalitný film a spracovanie je dobré, film má také tempo aké má pri thrilleroch podobného typu byť a vôbec nenudí. Ani zoznamovanie s hlavnými postavami nebolo také zlé, ako som si myslel, ba naopak vydarené. Čo mi vo filme prekáža je, že celé prostredie domu je až na pár záberov točené cez priemyselné kamery. Keby to bolo iba pár záberov tak je to fajn a príjemná zmena, ale začne to po chvíľke vadiť a prekáža to. Najmä pri pokuse o útek Davida z domu, pri ktorom sa ukázal jeden menší, ale slušný výbuch, bohužiaľ točený cez priemyselné kamery. Vo filme sa ukáže aj pár dobrých priestrelov ktoré potešia a aj niekoľko drsných úderov. Neočakával som žiadnu väčšiu akcia, pretože toto je thriller a nie akčný film, ale aj to málo poteší. V záverečnej 20 minútovke jasne vedie veľký Dolph Lundgren, ktorý svoj priestor naplno využíva. Zakončenie filmu bolo veľmi slušné, kvalitné a obsahovo zaujímavé. Podobných thrillerov ako tento je pomerne dosť, Stash House je celkom dobre spracovaný thriller a nerobí hanbu svojmu žánru, naopak, je to jeden z lepších thrillerov ktoré boli nakrútené. ()

mourinho

Slabé tři. Málo Lundgrena, který, přestože se zde představil coby záporák a mohl si tak svou roli dokonale užít, hrál naprostého sráče, jenž jediné co dokázal bylo, že zlámal prsty hlavnímu hrdinovi a sejmul jednu nesympatickou kravku, co se tam náhodou zrovna nachomejtla. O tom, že půlku filmu vystupoval jen jako spořič obrazovky u bezpečnostních kamer ani nemluvě. Jinak to ale nějaký ten náboj přeci jen mělo, tak čert to vem. ()

MickeyStuma

Tuctový snímek, který ze začátku vypadá jako obrovský omyl, ale ke konci už má po dramatické stránce vcelku grády. Mladý pár si koupí dům (jo, námětově už zase), který se záhy ukáže upravený do nedobytné pevnosti. Přijede Lundgren v roli nějakého Andyho Spectora a neustále kolem s nějakým pošukem obšlapuje a baví se o nesmyslech. Celou dobu je snímají pouliční průmyslové plně automatické kamery. Hm... Smysl je ale jaký? Nová forma reality show? S dějem to nemá nic společného a ve vyprávění příběhu to působí dosti rušivě. Něco chtějí a divák, dlouho předlouho, neví co. Pošuk začne blbnout, střílet, dokonce hodí i granát. Až ho Lundgren zastřelí. Škoda, že to neudělal dřív. Ale ještě předtím se dostanou oba do domu. Ale proč jim to tak dlouho trvalo? Nemá cenu dál pokračovat. Jedna nelogičnost střídá druhou a to je celé. Očekávané napnutí psychologické atmosféry se nekoná. Hudba evokuje drama, ale moc to nepomáhá. Dolph Lundgren si po dlouhé době střihnul zápornou roli, ale vybral si špatnou příležitost. Jako vždy vyznívá toporně a neuvěřitelně. Až na konci během finálové scény se konečně projeví. Na celý film je to ale setsakramentsky málo. Námět přitom není zase až tak špatný, jak se jeví. Celkové zpracování je prostě na pováženou. ()