Tune for Two

Krátkometrážní / Muzikál / Komedie
Švédsko, 2011, 3 min

Příběh jednoho muže, který má za malou chvíli opustit tento svět. Byť klečí na kolenou, odchází s písní na rtech. (Korbitch)

headcrab

Pecka! Nápad, kamera, herci, závěr. Hříčka perfektně mi sednoucí do vkusu. Vůbec jsem nepřemýšlel o nižším hodnocení, takhle má vypadat správnej kraťas :). ()

Benedygtus

Hm, asi jsem byl vazne spatne nalazeny? To, ze se jeden hodne uhodil do hlavy a druhy uz se s tim(talentem?!) nejspis narodil mi opravdu vtipne neprislo, jeste jsem doufal v konec, ktery "to zabil". Kde je ten vtip? 1* za ucast. ()

reditelka

Jaj, absurdita! Začnu zpívat, třeba to pomůže... Zazpívejme si, aspoň si to zpříjemníme... Skvělý a zároveň hrozný nápad na scénku s nakažlivou hudbou. ()

TomasKotlant

Idea tam nějaká je, ale nepřijde mi to ani vtipné, ani umělecké. Technická stránka se tváří strašně akademicky, ale přijde mi samoúčelná. A každopádně nepatřím do dvojice, pro kterou je to určeno. *** Ve zkratce. No death metal today? ()

Dragiii

Naprosto skvělé! Člověk by ani neřekl, co všechno se vejde do necelých tří minut. Skvělé herecké výkony, úchvatný exteriér, profesionální kamera a neméně důležitá je i pointa. Tenhle kraťas se prostě povedl. A schválně, jak dlouho si ještě budu popěvovat. ()