poster

Mortem

 • Francie

  Mortem

Mysteriózní / Thriller

Francie, 2010, 94 min

Režie:

Eric Atlan

Hudba:

Eric Atlan
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kolemjdouc
  odpad!

  jo, holky byly hezký ale ....hodnota filmu se rovná absolutní nule.Dlouhé záběry na hezké obličeje je dost laciný počin a není to umění(4.6.2017)

 • anli
  *

  Mysteriózní thriller,nemající hlavu ani patu,kde divák rychle zmizí ze sálu dřív,než zmagoří.Do konce to dokoukají jen velmi silné povahy,nebo flmoví"husťáci"od narození.Opravdu nevím,co nám chtěl Eric Alan sdělit,osobně myslím,že malinko přebral a tohle natočil v blahém opojení.Opravdu bych se neodvážil tohle pustit za peníze do kin.Je to skutečný příklad "umění na kvadrát",které je ovšem velmi psychotické a nebojím se použít spojení filmový extra škvár,hrající si na úmění jen pro vyvolené.No naštěstí vyvolený nejsem a hned jak jsem dorazil domů z kina,jsem si pustil Indyho,abych si spravil chuť a náladu a ujistil se,že skvělé filmy existují a tohle je prostě omyl.Takže dávám 20% a to za těla ženských hrdinek(to bylo to jediné,na co se ve filmu dalo dívat a ano uznávám,je to opravdu málo).(6.8.2011)

 • mchnk
  ***

  Emotivní dialogy, bilancování nad dosavadním životem, sex, šarvátka a karetní hra o život. To vše provádí Jeny se svou vlastní duší. Výborný námět i snímání kamery se naneštěstí ztrácí v celkové prázdnotě snímku, jenž chvílemi dostává obraz zámořského, třicet let starého, béčkový hororu.(22.8.2017)

 • Ace.Anita
  **

  Na zašifrovaných, symbolistických artových filmech mám ráda, když mám pocit, že jsem na okamžik zahlédla nějakou hlubší strukturu, která ve mě vyvolá potřebu napsat sérii vzrušujících bestsellerů "Co tím chtěl básník říci, 1-86". Jsem fanouškem nemocné, těžce proniknutelné, schizofrenní, snové logiky. Jen mě sere, když mě autor podfoukne, a vy se snažíte proniknout, a ono není kam pronikat. Kdybychom byli v Americe 19.století a někdo by řekl "Tady kopej, vykopeš ropu." a vy byste kopali a kopali a na nic nenarazili, bylo by to na žalobu. Ale Erica Atlana nikdy nikdo za Mortem nezatkne. Těžko říct, jestli je to dobře, nebo špatně. Kafka by to určitě věděl.(20.8.2011)

 • Lokutus
  *

  Pseudouměleckej škvár. Nedík.(11.7.2011)