Dead Island

Krátkometrážní / Animovaný / Horor / Thriller

Polsko, 2011, 3 min

Nikdy jsem, co se týče výběru her, nedával na trailery, ale spíše na hodnocení ostatních kolem mě, co je bavilo a co je mi doporučeno. Jedno z nudy jsem si pustil tento trailer a nestačil jsem se divit. Fantastický "příběh" pozpátku, který mě neuvěřitelně vtáhl a zanechal ve mě mrazivý pocit pomsty se kterou jsem se chtěl probít z ostrova pryč. Při každém spuštění hry, jsem si vzpomněl na trailer a bojoval za malou holčičku a její rodinu z traileru. Taky zombíci dostali co zasloužili - 5 *****(17.10.2016)

• TomX2

Ešte než začnem písať svoj komentár k tomuto traileru, túto hru som nikdy nehral aj keď som videl pomerne veľa herných videí a ukážok na ňu. Trailer je naozaj výborný a snaha/práca tam je ozaj vidieť. Je výborne zostrihaný, graficky tiež nie je najhorší a najviac mi do toho sedí hudba, ktorá sa k tomu hodí. Dobrý je aj príbeh a zombie su vyzobrazení tiež výborne.(15.4.2017)

Best emotional trailer. Niečo tak úžasné v troch minútach. Viac emócií ako drvivá väčšina filmov v 90-kovej stopáži. Videl som nespočetne veľa herných trailerov (keďže som pravý pařmen), ale tento mi prišiel v rámci CGI teaseru úplne najlepšííí. Škoda, že hra už podobných kvalít nedosiahla. Ale to už je na iné fórum.(11.6.2012)

Emocionální masáž v dokonalém grafickém hávu. Takhle nějak mělo vypadat Walking dead! Ne jen nafouknutá bublina, kde se vše odehrává na povrchu. Narozdíl od zmíněného seriálu se zde do hloubky pocítil jsem takový požitek z tolika emocí, grafického zpracování a akce za neuvěřitelné tři minuty! To se seriálu podařilo v pouhém pilotu. Zkrátka a dobře, brilantní trailer.(25.7.2011)

Je zcestné hodnotit trailer a ještě k tomu na hru, ovšem upoutávka na Dead Island má pro mě tolik filmových kvalit, že se k tomu s klidem uchýlím. Originální retrospektivně pojatá verze je po formální stránce naprostá pecka. Do výšin ji katapultuje předševším kontrast dokonalé hudby s děním na plátně, jež vytváří zcela pohlcující atmosféru. http://www.youtube.com/watch?v=5Old41bsSXU(16.11.2011)

• - Trailer získal ocenění na mezinárodním festivalu Cannes Lions. (MikeCool)

• - Krátký snímek je trailerem ke stejnojmenné počítačové hře. (MikeCool)