Reklama

Reklama

Dead Island

Krátkometrážní / Animovaný / Horor / Thriller
Polsko, 2011, 3 min

Obsahy(1)

V krátkém traileru na novou počítačovou hru sledujeme boj o přežití trojčlenné rodiny, která si pouze chtěla v klidu užít dovolenou u moře. To jim ale nedovolí horda zombie, která se snaží prodrat do jejich letního bytu. (DaUr)

Recenze (118)

Aluska88 

všechny recenze uživatele

Někdo by si možná pomyslel, že tvůrci už se snad ani nemůžou ukázat s ničím novým, neotřelým či nápaditým na poli zombie filmů. Mezi všemi těmi zavedenými stereotypními formáty, ač na těchto principech stále kvalitně fungujících, jsem objevila skromný tříminutový výsek ze života jedné rodinky, která se snaží uniknout ze spárů armády brutálních, rozpadajících se a odporných Zombií. Filmek si zaslouží pozornost díky své animaci i nápaditému zpracování, které ve mně dokázalo vyvolat pocity deprese nad jejich osudem... ()

Seti 

všechny recenze uživatele

Je zcestné hodnotit trailer a ještě k tomu na hru, ovšem upoutávka na Dead Island má pro mě tolik filmových kvalit, že se k tomu s klidem uchýlím. Originální retrospektivně pojatá verze je po formální stránce naprostá pecka. Do výšin ji katapultuje předševším kontrast dokonalé hudby s děním na plátně, jež vytváří zcela pohlcující atmosféru. http://www.youtube.com/watch?v=5Old41bsSXU ()

Reklama

vnimat_Krasu 

všechny recenze uživatele

Herní trailer, který prodává. Dead Island byla dlouhé měsíce zašantročená značka kdesi v šuplících polských Techland a tato trojminutovka jej dokázala nesmírně efektivně vrátit do hry. V době amerického nadšení The Walking Dead totiž zapadaly teskně znějící zombie do nálady publika. Filmeček hráčstvu šalamounsky slíbil rodinný horor, v němž nebude smrtící nákaze ušetřeno ani nevinně působící děvčátko. Dead Island se ale posléze vyprofiloval jako čirá akční hra s minimální sociální interakcí. Coby reklamní trailer vynikající, ovšem zcela neodpovídající skutečnosti. ()

korbitch22 

všechny recenze uživatele

Malá holčička....si takhle běžela,dostala pár štípanců,napadla tatínka,tatínek srdceryvně máchnul sekyrkou a holčička letí skrz okno šupem z pátého patra hotelového pokoje :-) Jako úvodní kraťas ke hře geniální,bohužel něco ve mě brání 5 * a to že je to prostě kraťas ke hře,ale ta až vyjde,bude mít dalšího vděčného hráče :-) ()

wampire23 

všechny recenze uživatele

Best emotional trailer. Niečo tak úžasné v troch minútach. Viac emócií ako drvivá väčšina filmov v 90-kovej stopáži. Videl som nespočetne veľa herných trailerov (keďže som pravý pařmen), ale tento mi prišiel v rámci CGI teaseru úplne najlepšííí. Škoda, že hra už podobných kvalít nedosiahla. Ale to už je na iné fórum. ()

Galerie (5)

Zajímavosti (2)

  • Krátký snímek je trailerem ke stejnojmenné počítačové hře. (MikeCool)
  • Trailer získal ocenění na mezinárodním festivalu Cannes Lions. (MikeCool)

Reklama

Reklama