Empire Of Assassins

Akční

Čína, 2011, 93 min

Biao Yuen

• verbal

Na ty ťamanské, antigravitační sračky se vždycky dalo dívat minimálně jedním, přimhouřeným okem, protože přinejmenším nešetřily komparzem a pompézní výpravou. Ale to evidentně jen do té doby, než čínští soudruzi zjistili, že se dá za pár jüanů zmáknout i kung-fu telenovela. Zrůdné a nehumánní, ale na druhé straně mají čínské hospodyňky alespoň u čeho žehlit!(2.11.2011)

Ano, vypadá to jako telenovela, některé scény snad na sebe ani logicky nenavazují, chvílemi jsem fakt nechápal ten přiblblý střih a děj. Ale souboje jsou prostě suprový a je jich strašně moc, takže za ty fakt dávám ty 3* jako milovník martial arts. Bráškové do sebe rubou dobrou hodinu nonstop, než nastoupí proti armádě vojáčků. Úžasnej byl souboj hlavního hrdiny, když držel v ruce ty dvě "halapartny", to byla suprová podívaná ... Ale jako film srajda nehorázná ...(28.3.2012)

• Sysel_CZ

Tohle by se mělo promítat ve školách na prvním stupni, aby všichni viděli, jak nemá vypadat film :D(15.8.2011)

• honajz

Celou dobu jsem si myslel, že to je televizní parodie na kung fu filmy, a ono né. :) Hvězda za neúmyslné pobavení.(29.1.2012)

• Tamten

Mlácení, mlácení a zase mlácení, nic jiného zde nenajdeme. Těch několik náznaků jakéhosi děje je tak ubohých, že by snad bylo lepší, kdyby tu nebyly vůbec. Smutné ovšem je, že i to mlácení stojí za houby. Jedná se o klasické nereálné kung-fu techniky doprovázené množstvím lan a jiných triků.(29.8.2011)

• Shanen29

Velmi špatný film,kde režisér uletěl na celé čáře.Blbost je cítit v každém následujícím snímku.Nevýrazné a směšné.(3.12.2019)

• hajner

Ozaj zlé,nepreháňam. Jediné čo ma na tomto "filme" bavilo bol anglický dabing a cz titulky typu "och, au, heja, uch"(1.2.2013)

• koumes.

Tohle mělo zůstat jen v hlavě scénáristy a režiséra. Škoda peněz, času a energie. Mizerné herecké výkony, mizerné akční scény i efekty, jediné, za co dávám * je celkem dobrá hudba a kamera(25.10.2011)