Parasitic

USA, 2012, 79 min

Timothy Martin

Will Barratt

• ricci.s

Myslel som si, že pôjde o nejaké vtipné sci-fi béčko, ale zase omyl, nuda! Nemalo to vlastne nič, ani scenár, ani dej, herecké výkony je taktiež zbytočné hľadať. Vlastne je to amatérska blbosť so smiešnymi gumenými maskami (malé plus - v nízkorozpočtových hororoch som videl už aj horšie), v ktorej prsnatá kočička pobehuje po bare, mení sa na mutanta a občas niekoho "infikuje". Väčšinou sa však len kecá a nič nedeje, takže na celkom filme sa mi vlastne páčili len kozičky hlavnej "záporáčky". Nestojí to za nič.(5.7.2012)

• Campbell

Hodně slabý film. Čekal jsem vyvražďovačku s mosntrem, ale dostal jsem striptérky s monstrrm. Což zní dobře ne? No ale opak je pravdou, ty striptérky mě neskutečně sraly, nesympatické krávy. Fakt mě strašně iritovaly a ostatní herci taky byly na prd. Každopádně příběh je klišé o meteoritu s parazitem. Bohužel ten parazit je vidět strašně málo a ty nakažení jsou jen ženský s kousky toáleťu na ksichtě, takže nuda a blbost která se nemůže líbit snad nikomu.(4.6.2013)

• CISTICZ

Metodou seek and delete jsem shlédl a zapomněl. Co si pamatuji, jsou kozy barmanky.(23.12.2012)

• SOLOM.

Jeden by si řekl, že podobný námět by nám mohl nabídnout vcelku slušnou béčkovou podívanou, ale nenechte se mýlit. To by se toho totiž musel chopit nějaký zručný režisér a dosadit alespoň trochu schopné herecké obsazení. Takhle z toho vznikl jen levný a nepříliš záživný brak, který nám mnoho zajímavé podívané vskutku nenabídne. Což je docela škoda, protože se tu dalo narazit na několik slibných momentů – ale těch bylo opravdu málo. Paradoxně se mi nejvíc líbila první polovina filmu, kdy se všechno teprve pomalu rozjíždělo. A že to bylo doslova slimáčí tempo. Představitelka Val jistě okouzlí některé pány svým bujným poprsím, ale jinak zcela zapadla svým (ne)hereckým talentem mezi zbytek osazenstva. A tak si divák musí vystačit s pobíhajícími polonahými děvčaty (dosti uvřeštěnými) a skupinkou chlápků, co tu byli jen tak do počtu. Většina scén je natáčena v pološeru nebo přítmí chcete-li, aby se zakryli všechny ty nedostatky (kterých tu bylo požehnaně). Parazit se nám v celé své kráse ukáže až v samotném závěru, takže si musíme vystačit s trochou toho slizu, třepotajícím se chapadlem (bodcem) a zarudlýma očima. Opravdu velké terno…30%(26.7.2020)

• AmunRa

Žádný děj, jen tupá vyvražďovačka, kde většinu času zabere bezduché tlachání postav. Nuda, šeď. Zoufalé "herecké" výkony soupeří s ještě horším scénářem a ubohými "speciálními efekty" na úrovni 80. let. Takový céčkový mix vetřelce a zombie invaze. Nevidím jedinou světlou stránku - nedotýkat se ani klackem!(25.12.2015)