Reklama

Reklama

Thanks, Smokey!

Krátkometrážní / Komedie
USA, 2011, 3 min

Obsahy(1)

Příběh mladého muže, který při procházce přírodou narazí na skupinku nádherných dívek, které synchrozinovaně tančí. Po chvilce se rozhodne k ráznemu kroku, ovšem naše mysl je mocná čarodějka a to, co oči vidí, se ne vždy musí shodovat s tím, co si člověk myslí, že opravdu vidí. (korbitch22)

Recenze (65)

korbitch22 

všechny recenze uživatele

Vtipné a úderné.S finální pointou sice trochu nechutné,ale to už k té zábavě občas patří.Co si budem povídat,je to spíš zábava pro chlapy,protože ta louka plná rozpustilých zajíčku (oveček chcete-li) je opravdu k poslintání.Špatně hodnotit může velká skupina lidí,od ochránců zvířat,přes feministky až po rádoby ´´inteligenty´´ s pózerským komplexem.Ovšem každý normální člověk se u toho dokonale pobaví a to i přesto,že 5tá hvězdička je jasně přibouchnutá za skvělou hudbičku.K vidění zde: http://www.youtube.com/watch?v=HNMq8XS4LhE ()

ABLABLABLA 

všechny recenze uživatele

Ta hudba byla parádní, asi mi bude znít nějakou dobu v hlavě. Co se týče mě, možná kdyby to bylo ještě tak o minutku kratší, tak lepší, ta pointa by vynikla stejně, ale je mi jasné, že klukům by se to holt bez těch dlouhých záběrů tanečku tolik nelíbilo. Každopádně ten chlípný pohled na konci mluvil za vše. 3-4* ()

Reklama

hirnlego 

všechny recenze uživatele

O půlku kratší by bylo o půlku hvězdy bohatší - zas takový nápad to neni, aby se to mohlo táhnout jak nudle z nosu takovou dobu. A kupte někdo mertax nějaký kalhotky, tohle je trapas. ()

Mi Nü-Chai 

všechny recenze uživatele

- So would you fuck a sheep? - What is your damage, little boy. You have a sick and twisted world perspective. - No, you're misunderstaning me, Prince Valiant. I'm saying if you were a sheep, would you fuck a sheep, if you were another sheep? - Well, in that case, you bet your sweet ass I would. - ()

Galerie (1)

Reklama

Reklama