Paths of Hate

Ścieżki nienawiści

Krátkometrážní / Animovaný / Akční

Polsko, 2010, 10 min

Damian Nenow

Má to co říci, byť se tu zarytě mlčí.(30.1.2013)

Tak tenhle hustý animovaný akčňák má opravdu co nabídnout! V první polovině jste uchvácení exteriérní "kamerou" jako z Gravitace a záběry na zkrvavené obličeje jako z Revenanta. Ve druhé polovině nasáváte atmosféru jako z Mad Maxe v oblacích. Přitom všechny tyto tři filmy byly natočeny až po roce 2010! Tady byl někdo originální...A pokud si myslíte, že už je konec, tak boj ještě neskončil.(14.6.2016)

Drsná záležitosti beze slov, která toho ale tolik říká. Letecký souboj (v úvodních minutách snad inspirovaný bondovkami - viz nápad s podvozkem) je velice strhující, do detailu promyšlený a nemusel by se za něj stydět žádný hraný film.(6.5.2013)

• Carol Pifková

Tento typ animácie sa mi nepáčil, hudba bola dobrá no ani tá to nezachránila aby ma to nejak nadchlo. Od 6:30 sa mi páčil vzhľad tých chlapov ale inak nič viac.(3.6.2012)

Náhněd. Nedostala mě animace, nedostala mě hudba (chápu, že tomu stylu autor holduje, ale mě se moc vhodný nezdál), dostal mě úplný konec. Mj. další zářez na pažbě polského studia Platige Image, respekt. Btw. kterak autor film dělal - http://www.behance.net/gallery/Paths-of-Hate/4002849(18.1.2013)