Rande s Fyzikou (TV pořad)

Dokumentární

Česko, 2011, 13 min

Radomír Šofr

Účinkují:

Klára Hajdinová
  • P/\/EL

určitě o dost záživnější než průměrná školní výuka, ale to laciný zpracování...moderátorka se snaží mluvit uvolněně, nespisovně a občas i vtipně, což vyznívá lehce trapně, hudba a zvuky - slabota, grafika divná, taková rádoby moderní, ....je pochopitelné, že na takové vzdělávací pořady moc peněz není, jinak je chvályhodné, že vůbec vznikají....rozhodně by to šlo udělat moderněji, záživněji...(21.4.2013)

Pořad velmi dobře zvládnutý po didaktické stránce, který poutavým způsobem seznamuje s nepříliš zábavnými fyzikálními jevy a zákony.(6.1.2012)

Velmi dobrý pořad, názorně a zajímavě ukazující věci a jevy, nad nimiž člověk běžně ani nepřemýšlí. Kdyby to doprovázela hezčí, jemnější slečna bez tak ošklivě zmustrovaných vlasů, bylo by to i na pět hvězdiček.(10.12.2011)

• RedHot

Ani tento rok jsem z fyziky neproletěl. Ale tomuto pořadu za to děkovat nebudu.(3.7.2012)

• dandy11

Nejhorší na tom je, že ta ženská, co to uvádí tomu vůbec nerozumí. Ta to má naučený jak básničku.(4.2.2012)