Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Sue (Melissa Johnston), Cheryl (Jeneta St. Clair) a Lexi (Lisa Younger) slaví osmnáctiny (všechny současně, protože se narodily ve stejný den). Každý rok se na narozeniny snaží udělat něco zvláštního a tentokrát se rozhodnou, že se konečně zbaví svého panenství. Uspořádají velkou oslavu u bazénu v domě rodičů Sue a jsou připraveny splnit úkol. Následují nejrůznější těžkosti a překážky, jednu zklame přítel, kterého nachytá, jak souloží s jinou, uvidíme snahu svést slepého chlapce Franka, jinou odmítne na poslední chvíli uspokojit Eric, protože vidí, že se ona snaží jen vzbudit žárlivost svého přítele. Věřící Sue se pokusí o spolužáka z biblických kursů, ale ten jí vysvětlí, že miluje jenom Ježíše, což ji zklame a postupně zkouší vše, co v domě vibruje, od zubního kartářku po vysavač včetně dálkového ovládání. Lexi chce toho, který ji včera orálně uspokojil, ale bohužel to bylo potmě a ona neví, kdo to byl, takže se to snaží zjistit dotazováním všech, kteří ji přijdou pod ruku (výsledek ji pak poněkud překvapí). Uspějí konečně všechny tři na párty? Nebo alespoň po cestě z ní domů? (Peabody)

(více)

Recenze (3)

nessbeal 

všechny recenze uživatele

Skor ako komedia mi to prislo ako soft porno ale tak to je uhol pohladu. Nema dej, nema hlavu ani pätu, proste zlatanina. 1 star for nice tits girls :) ()

ARI50 odpad!

všechny recenze uživatele

To byla ta největší katastrofa bože to snad není možné ani tu 1 za nějakou kočku jsi to nezaslouží. Ani hlava ani pata vůbec nic. ()

Reklama

Mr.Bulanek 

všechny recenze uživatele

Chtěl jsem se podívat na Barely Legal od Asylum, na CSFD jsem jeden film našel, ale z roku 2003 a myslel jsem, že to je on, pak jsem zjistil, že to je tento z roku 2011. Na Asylum poměry jsem se hodně dobře pobavil, a myslím, že tento film neudělal svému jmenovci ostudu, sic jsem ani jeden neviděl, jen vím, že existují. PS nikdy se "dole" neviděla, ale měla ji oholenou... prostě Asylum. ()

Galerie (29)

Zajímavosti (1)

  • Světový rekord v délce vylučování moči je 508 sekund. Přelétavý Jake (Morgan Benoit) vykonával malou potřebu přes 155 s. (ČSFD)

Reklama

Reklama