Životní úklid (TV pořad)

Reality-TV

Česko, 2011, 36 min

• igi B.

Chápu, že životy leckterých entit jsou jeden velký svinčík a je třeba občas uklidit. Ano, a úklid patří do odpadu, že... Hotový igitátorovo životní moudro! Howgh. - - - P.S. A schválně si prosvištěte závěrečné titulky, jaké entity té naší tušašské pisskultůry se na téhle srajdě zase podílejí... °-[.. - - - - - (Nechtěně nahlédnuto a vytřeno v nedělní podvečer 11.12.2011 z >nepríma k/análu< , hovnocení 70., úmentář zde jako šestý - 11.12.2011)(11.12.2011)

• Segrestor

Chápu, že se lidi chtějí nějak dostat do televize, ale jít tam s popelem mrtvýho dědečka, to chce vážně nutnou dávku čehosi... Dejte mi facku, ale já vůbec nechápu, proč bych se měl na takovou kokotinu dívat!. Total cannal.(12.9.2012)

• castor

Životní úklid dává slovům nefunční, hloupé, zbytečné nový rozměr.. další z pořadů, který za měsíc nebo dva beze slova „pro velkou diváckou odezvu“ zmizí z obrazovek!!(11.12.2011)

• 6thSun

Zbavovat se materiálních věcí je hodně dobrý a hlavně potřebný duchovní cvičení, páč na druhej břeh si sebou stejně nic vzít nemůžeme. Jako reality-TV na povrchní komerční stanici to ale samozřejmě funguje jen hodně těžko.(30.10.2011)

• Hnedoocko

A opět tu máme další reality show, inspirující se v zahraničí. Nevím proč, ale my zkrátka na reality talent nemáme. Ve většině případů, přesně jako je i tento, neurazí - nenadchne, většina z nás to (když už) ani nesleduje a má to jako kulisu při jiných činnostech...ale o tom by přece reality být neměla...nebo snad ano?(26.11.2011)