Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Dokumentární
  • Krimi

Recenze (1 956)

plakát

Třídní schůzka (2021) (TV seriál)

V závěru trochu nedotažený, celkově ale jedinečný a hlavně vtipný počin, který muselo bejt šílený urežírovat.

Rozhněvaný muž (2021)

Když se z toho v poslední čtvrtině stane GTA heist, ztratí to paradoxně koule.

Vlci na hranicích (2020)

Chytře natočený poloartový dokument, kde víc než o slova a nesmiřitelné debaty jde o soulad vnitřních pocitů a pochopení, že dnes už jediná možná cesta vede přes nezabíjení.

plakát

Hotel Kokořín (2021) (TV seriál)

Seriál vypadá, jako by byl napsán a natočen za pět dní a přitom ještě všichni dost chlastali...oh, wait!

plakát

Chlapská čest (1989) (TV film)

Komedie to začne bejt jenom na konci, zato dobrá. Zajímavostí je Venca Novák, kterej si tady střihnul roli řidiče podniku ještě než měl vlastní špeditérství v seriálu Hospoda.

Debt Collectors (2020)

Když bude třetí díl, vůbec se nebudu zlobit.

plakát

Můj táta Dědek (2020) (koncert)

Dědkův kluk má charisma a pro mě je sympatickej už tím, že vypadá trochu jako Matt Smith z Theocracy. Dalším plusem je vidět Špalka, jak umí stárnout. Problém je, že když moc neposloucháte bluesrock, začne vás ten dokument brzy otravovat, protože ukázky písniček jsou brutálně dlouhý.

plakát

Štěstí je krásná věc (2020)

Na úrovni crazy komedie to - hlavně na začátku - funguje překvapivě dobře, chvílema dokonce výtečně, jakmile se ale autoři začnou pokoušet o serióznější polohu, je zle.

plakát

O vánoční hvězdě (2020) (TV film)

V této pohádce krom asi dvou párů nikdo nikoho nemiluje nesobecky, včetně rodičů všech dětí, kolem kterých se Ramba mihne. Jinak ale slušná věc, zejména v první polovině, pak se to opět trochu sesype.