poster

Život Warrena Buffetta

 • USA

  Becoming Warren Buffett

Dokumentární

USA, 2017, 90 min

Scénář:

Chris Chuang

Kamera:

Clair Popkin

Hrají:

Bill Gates (a.z.)
(další profese)
 • Luke8
  **

  Řekl bych podprůměrný dokument, veden stylem óda na W. Buffetta. Čekal jsem mnohem víc. Hlavně z ekonomické a odborné stránky jsme se dozvěděli úplné hovno, snad jen to, že jako investor skupoval levné akcie malých podniků a sázel na to, že poroste hodnota a při své genialitě a píli ("čtu 6h denně") se z něj tímto způsobem stal nejbohatší člověk na světě. Hodně naivní pohádka, ani slovo o konexích (až na nějaký náznak vztahu s Gatesem), obchodování s interními informacemi atd, prostě nic... Motto celého dokumentu je, že Bufet nikdy v životě nikoho nepojebal a se všema to myslel jen dobře, nevím no, podle mě ta dnešní realita vypadá trošku jinak... Je to takové strojené, s touhle představou dnes vletět mezi ty dravce, tak to nedopadne moc dobře, podle mě se to úplně minulo účinkem, je to slabé(24.4.2017)

 • kaylin
  ***

  Warren Buffett není z lidí, které obdivuji, snad proto že má hodně společného s finančnictvím, které se mi - díky studiu na ekonomické vysoké škole - hodně zprotivilo. Snímek "Becoming Warren Buffett" ale funguje dobře jako pohled na tuto osobnost a to základní se zde dozvíte. Nic víc mi ale film nedal.(20.3.2017)

 • Evander
  ****

  Poměrně zajímavý dokument o životě jednoho z nejvlivnějších mužů planety, byť nikterak významně informačně přínosný. 70%(24.7.2017)

 • Honzeek95
  ****

  Velice kvalitní dokument. Ale určitě se na něj nedívejte proto, abyste se dozvěděli, jak Buffett zbohatl. To se zde nedozvíte, což mě mrzelo. Kvůli tomu jsem nedal 5 hvězd, jinak se mi to ale velice líbilo. Je to milé.(5.3.2018)

 • Dm1tr1j
  *

  Ako vždy Warren povedal hovno o tom prečo sa mu vlastne darilo. Ale dokument bol urobený typickým americkým štýlom, cesta v aute, prednáška deťom, typický deň..rodina. Za informatívnu hodnotu viac hviezdičiek stiahnem ako pridám. Ale ako do boha na sladkostiach a McDonalde prežil tak dlho?(26.3.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace