Život Warrena Buffetta

Chris Chuang

Clair Popkin

Bill Gates (a.z.)

Eva Lipman

Warren Buffett není z lidí, které obdivuji, snad proto že má hodně společného s finančnictvím, které se mi - díky studiu na ekonomické vysoké škole - hodně zprotivilo. Snímek "Becoming Warren Buffett" ale funguje dobře jako pohled na tuto osobnost a to základní se zde dozvíte. Nic víc mi ale film nedal.(20.3.2017)

Poměrně zajímavý dokument o životě jednoho z nejvlivnějších mužů planety, byť nikterak významně informačně přínosný. 70%(24.7.2017)

• Luke8

Řekl bych podprůměrný dokument, veden stylem óda na W. Buffetta. Čekal jsem mnohem víc. Hlavně z ekonomické a odborné stránky jsme se dozvěděli úplné hovno, snad jen to, že jako investor skupoval levné akcie malých podniků a sázel na to, že poroste hodnota a při své genialitě a píli ("čtu 6h denně") se z něj tímto způsobem stal nejbohatší člověk na světě. Hodně naivní pohádka, ani slovo o konexích (až na nějaký náznak vztahu s Gatesem), obchodování s interními informacemi atd, prostě nic... Motto celého dokumentu je, že Bufet nikdy v životě nikoho nepojebal a se všema to myslel jen dobře, nevím no, podle mě ta dnešní realita vypadá trošku jinak... Je to takové strojené, s touhle představou dnes vletět mezi ty dravce, tak to nedopadne moc dobře, podle mě se to úplně minulo účinkem, je to slabé(24.4.2017)

• Dm1tr1j

Ako vždy Warren povedal hovno o tom prečo sa mu vlastne darilo. Ale dokument bol urobený typickým americkým štýlom, cesta v aute, prednáška deťom, typický deň..rodina. Za informatívnu hodnotu viac hviezdičiek stiahnem ako pridám. Ale ako do boha na sladkostiach a McDonalde prežil tak dlho?(26.3.2017)

Zaujímavý dokument o človeku, ktorý je hlavne v Amerike populárnou personou. Aj samotný pohľad na jeho život je typickým americkým stvárnením zo všetkými klišé.(27.10.2017)