Star Trek: Odyssey (TV seriál)

Sci-Fi

USA, 2007, 10x40 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1)

Další výborný počin od Hidden Frontier productions. Pro mě sice o hvězdičku slabší,jak Helena,ale pořád výborné,dle mého,stavějící na skvělé chemii mezi subkomandérem T´Lorrou a poručíkem Mayou Stadi,sestrou též poručíka Stadi z pilotu STVoyager. Jejich neustálé a někdy i dost drsné slovní přestřelky,jsou naprostým klenotem této série. Dřevěný Ro Nevin (nechtějte vědět,čí je sourozenec pro změnu on),v konečném výsledku zapadne jako křoví,neb tyto 2 postavy (dle mého) zcela ovládají celý seriál. Za zmínku stojí určitě i lodní šéflékař. Nechci případnému nováčkovi spoilerovat,tak jen dodám,že zhruba v polovině,se o této postavě dozvíte mnoho temných tajemství,která rozhodně stojí za to. A objasní se i jeho vztah k jedné z hl.postav. Suma sumárum-tato série dosáhla za 10 dílu toho tolik,kolik Voyager nedokázal ani za 7 sezón. A proč to srovnání s Voyagerem? Inu proto,že Odyssea pracuje s velmi podobným základním nápadem. Loď federace,zůstane uvězněná (v tomto případě ovšem neúmyslně),ne sice v jiném kvadrantu,ale přímo v jiné galaxii (Andromeda,ze které,jak si fandové TOS vzpomenou,pochází Kelvané).(3.7.2017)