The Geek

Horor / Erotický

USA, 1971, 47 min

Chtěl jsem po dlouhé době zkouknout něco divného a špatného. A tak jsem jako obvykle sáhl po distributorovy Something Wierd Video. Jejich filmy nikdy nezklamou a ani tady. Tohle je tak špatné porno že se člověk divý že to tvůrci myslely vážně. Parta lidí jde hledat Bigfoota toho ale najdou až na konci, je to chlap obalený chlupama, nejdříve ale máme pár keců a sex. A ten sex je tek neskutečně pomalej a nudnej :-D Navíc ty chlupatiny mi byly celkem k zblití. Nicméně konec se sexem s Bigfootem je parádní, takhle jsem se dlouho nenasmál. Je to sračka ale aspoň krátká a zábavná.(29.8.2014)

• DanRichter

zlatá 70.hyppies léta přinesla trošku uvolněnou atmosféru i do filmu, v tomto duchu se nese i tento film, kde příběh je o tom, jak pár mladých lidí jde do hor, aby zjistili, zda tam existuje něco jako "yetti" , nakonec ho i najdou, a navážou s ním dokonce i komunikaci .. a jakou? to už ať se každý podívá sám :-)) .. co se týče zpracování filmu, prakticky se tam nemluví, takže jsou slyšet jen jakési divné pazvuky, ale především hudba, která mě přijde celkem fajn a dobře tvoří kulisu ke všemu, co je k vidění .. jinak dojde na pár erot.scén, kde ty milenecké jsou plně hardcore, v případě kdy je na scéně náš yetti, tam už to trošku vypadá všelijak, zas na druhou stranu celkem dlouho si tam užívá :-) .. škoda, že se na filmu nepodílela parta maskérů s větším rozpočtem .. kdyby se z toho udělala nejen tato erotická záležitost s náznaky znásilnění, ale i vyvražďovačka všech přítomným a pořádně brutálně, a třeba z yettiho udělat i kanibala, byl by to celkem hustý snímek :-) .. takto z něj mám takové divné dojmy o tom, co vlastně chtěli natočit , kdy podobně jako uživatel pode mnou nevím, co to vlastně chtěli tím filmem říci .. ale spíše se přikláním k tomu péčku :-))(17.5.2013)

• ARI50

Brrr co toto bylo za chlupaté Somálsko.(3.1.2018)

• wipschka

Porno rozbrazující asi nejnudnější sex ever - a to jak s neschopnými muži, tak s "divoce" přirážejícím Sasquatchem v kalhotech a slušivém chlupatém kabátku. Přitom synapse zněla tak výživně. No, nevermore...ještě, že máme období "remaků" - http://www.csfd.cz/film/316530-sweet-prudence-the-erotic-adventure-of-bigfoot/(23.6.2013)

Dodneška nezjistím zda to měl být pokus o porno či o horor a nebo obojí dohromady. Byť s pár dolary se něco natočilo,s pár tisící navíc by to vypadalo o dost lépe.(28.9.2012)

• - Jedná se o první a zároveň předposlední film společnosti Brutus Productions, po němž následoval jen snímek The Maharajah of Bangmor. (LION-MR.T)

• - Film při jeho uvedení neměl titulky ani název. Nikdo proto nevěděl, kdo film natočil ani kdo v něm hrál. (LION-MR.T)