See No Evil 2 (2014)

Pokračování průměrné vyvražďovačky,jak to mohlo dopadnout? No,bídně.Skoro nulová atmosféra,vzhledem k počtu představitelů se mi jedna vražda "plně" viditelná zdá málo,přihodíme k tomu naprosto stupidní chování všech a záporáka,který v celém tom chaosu chodeb naprosto přesně ví kam jít vyjde výsledek,že kdo neuvidí o nic nepřijde:-)

C.H.U.D. (1984)

Dnešní obecenstvo,které si horor bez potoků krve nedokáže představit film asi nemá šanci zaujmout,pro nás ostatní,kteří milujeme horory z 80.tých let zábavná podívaná.

Elysium (2013)

Vizuálně skvělé,prachy se na film nešly,tak proč je to taková nudná sračka nechápu.

Nespoutaný Django (2012)

Tarantino a western? Pomalý film,plný dlouhých typicky Tarantinovských dialogů,které celou dobu baví.Jo a navrch trocha té brutality.

Donšajni (2013) odpad!

Diváci TV Nova nechť si přidají pět hvězdiček.

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Dokonalý,epický,bombastický,výbušný.Jdu tenhle nářez vydýchat a pak možná napíšu něco smysluplného.

Vy nám taky, šéfe! (2008) odpad!

Zoufalec natočil další film pro zoufalce,kteří jsou ochotni se tomuto smát a ještě za to platit.

Skyfall (2012)

Bondovky s Craigem jsou pro mě prostě průměrný filmy,které kromě úvodní a závěrečný akce nic jiného nenabízejí.

Útok na Bílý dům (2013)

Roland a jeho variace Smrtonosné pasti,která být o 15 minut kratší je dokonalá.