Unplugged: Kiss (koncert)

Hudební / Dokumentární

USA, 1996, 60 min

Tohle je jeden z mých nejoblíbenějších unplugged koncertů, poslouchám ho často a ráda. Kiss jsem viděla na živo v Praze už třikrát, pokaždé byli výborní, ale takové kvality jako tento záznam jejich klasická koncertní vystoupení nedosahují.(29.8.2016)

Skvělé písničky, pohodová atmosféra, výborně zahrané....můj velice oblíbený unplugged koncert(1.4.2017)

No KISS moc neposloucham ale tento unplugged se opravdu povedl . Pěkné pisničky . Příjemné prostředí a skvělé pěvecké výkony všech zůčastněných navazují maximalní zážitek.(22.1.2012)

Zajímavé zjištění, že KISS znějí skvěle nejen naživo, ale i unplugged, bez masek a bez zběsilé show. Tenhle koncert byl navíc prvním krokem k reunionu původní sestavy, dokument mapuje kromě koncertu i tohle znovusetkání, učení starých skladeb atp...(6.9.2012)

• - Koberec, ktorým je pokryté pódium, je obal od albumu Rock n' Roll Over z roku 1976. (Lukoh)