Reportážní týdeník věnovaný hlavnímu městu. Praha v komunální problematice, ale také jako kulturní fenomén. Praha jako architektonický unikát, ale také milionové velkoměsto. Vše o dění v metropoli – služby, informace, doprava, pozvánky, postřehy, kritika i chvála. (oficiální text distributora)

Neklan006

Události z Prahy. Pro nás pražáky určitě zajímavé, nevím jak to vidí zbytek republiky. Ale je to určitě na úrovni, jak výběrem témat, tak zpracováním. Hvězda dolů za to, že si i tady občas neodpustí politickou angažovanost (ale to je v ČT zvykem již od roku 1953, takže to už zřejmě nebudou měnit). ()

rwa

Můj nejoblíbenější TV pořad, poctivé behind-the-scene reportáže pro všechny (i nás naturalizované) Pražany, co mají rádi svoje město ()

sikina

Povedený pořad o Praze. Vypráví se zde jak se v Praze žilo kdysi, ale i teď. Kam stojí za to, jít se podívat. A nejen za kulturou, ale i za architektonickými zajímavostmi či zákoutími. V posledních dílech je vsuvka o Pražských dvorcích, které si dnešní nájemníci předělávají na takové relax zóny. Vždy si ráda sednu k televizi, když dávají tento pořad. ()