Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jsou lidé, kteří potřebují peníze; jiní zase potřebují lásku nebo uznání, a jsou lidé, kteří potřebují zemřít! Takže pokud někdo má opravdové problémy a jediné řešení je vzdát se života, pak pohřební společnost El Descanso Eterno nabízí kompletní servis pro smrt i následovné vzkříšení; scény z místa nehod nebo přirozeného úmrtí, vystrojení pohřbu, video ukládání ostatků do země a následovně pak nová identita v cizí zemi, a to vše jen pro to, aby si mrtvý mohl užít život. Nikdo se po něm neptá, nikdo ho nehledá, nemá žádné závazky... tedy alespoň ne s nikým z předchozího života.
Mariana (Natalia Oreiro) se po čtrnácti letech vrací do pohřební společnosti, je vyděšená a v ruce má kufřík plný peněz. Jediné, co potřebuje, je nafingovat svoji smrt, aby utekla svým pronásledovatelům. Mariana opustila Jeroníma Lynche (Jorge Perugorria), majitele pohřební společnosti, když byl Leo (Tatán Rodriguéz), jejich syn, ještě malé dítě. Odešla bez vysvětlení a navždy tím změnila životy těchto dvou mužů.
Nyní se objeví ve dveřích pohřební společnosti, zraněná a vystrašená, a prosí Lynche, aby jí zachránil. Nechce nic vysvětlovat ani říct, kde byla celé ty roky, jenom žádá o pomoc. Pro poctivého Lynche to není jednoduché rozhodnutí, ale láska vítězí nad rozumem. Nakonec ‘smrt‘ a ‘vzkříšení‘ Mariany dopadne tak dobře, že se ona sama rozhodne přesvědčit pracovníky společnosti, aby společně rozjeli obdobný byznys. Mezi nedůvěrou Lynche, hádkami s Leem, který neví, že Mariana je jeho matka, a neuvěřitelným nebezpečím spojeným se smrtí živých, se pohřební společnost Lynch stává nepostradatelnou součástí těch, jež potřebují zemřít.
Seriál plný černého humoru, bizarních situací a pošramoceného pohledu na smrt, ukazuje dvě strany jednoho zvráceného snu: začít nový život a zjistit, kdo by vlastně přišel na váš pohřeb. (Nataliaoreiro.cz)

(více)

Recenze (1)

Tristeza 

všechny recenze uživatele

Jeden z nejoriginálnějších seriálů, jaké jsem za poslední roky viděla! Příběh je hodně zajímavý, o tom žádná a zatímco jiné produkty Jižní Amerikymmají problém skloubit dohromady scény komediální a dramatické, tak zde se to opravdu podařilo(ach ta satira!). Natalia Oreiro hraje výborně a je fajn vidět jí i v jiné produkci, než v té argentinské. Počet dílů vyhovující, scénář(až na pár podivných propletenců) dokonalý a celkově se mi to prostě líbilo. ()

Galerie (11)

Zajímavosti (2)

  • Natalia Oreiro (Isabel Reyes) požádala společnost Moviecity, aby mohla z časových důvodu kvůli mateřství natočit všechny své scény v druhé řadě seriálu Lynchnaráz a ne díl po dílu . Společnost herečce vyhověla, a tak mohla Natalia Oreiro 18. srpna 2012 přiletět do Kolumbie i se svým manželem Ricardem Mollo a synem Merlinem Atahualpu Mollo. (Cvalek)
  • Natáčanie trvalo od 13.6.2011 do 13.8.2011 a prebiehalo v Bogote. (matthew.17)

Reklama

Reklama