13. komnata Venduly Svobodové (S01E11) (epizoda)

Dokumentární / Životopisný

Česko, 2006, 28 min

David Ployhar

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

• IllIlIlIIl

Divácká přitažlivost závisí zejména na osobnosti, o které zrovna díl je. Ale přesto hodnotím tento cyklus jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. 50%(29.11.2008)

Tento cyklus dokumentů (medailonků či profilů) o neřestech či potížích známých osobností hodnotím jako celek, jako projekt. Pravda, některý dokument je lepší než jiný, ovšem to jistě záleží na tom, jak dobrý, špatný, či pestrý příběh si pro nás připravil daný protagonista. [8/1O] Vendula Svobodová: neznám / vadí mi / neutral / mám rád(18.6.2007)

• Paity

Žena, která dovedla k šílenství Karla Svobodu, geniálního filmového skladatele, který výrazně spolupracoval i s Karlem Gottem. Stejná žena pak založila Kapku naděje a svým nesympatickým projevem i zevnějškem se snaží působit milým dojmem, ale vůbec jí to nejde.(9.6.2012)

• lubospoti

Na to jak je tahle žena rozporuplná, působí dokument trochu zvláštně. Vykresluje ji div ne jako světici.. Osud neměla jednoduchý, to jí nikdo nebere. Snaží se angažovat v charitě-to je určitě chvályhodné. Ale přece jen by člověk čekal, že někdo koho osud takto zasáhne bude k životu přistupovat trochu více s pokorou. Opravdu přistupovat a ne se jen tak tvářit..(2.6.2013)