13. komnata Vlasty Horvátha (S06E40) (epizoda)

Dokumentární / Životopisný

Česko, 2011, 26 min

 • castor
  ***

  Přiznám, že jsem čekal údernější osud a hlubší zpověď, nicméně Vlasta Horváth (ač si o jeho hlase myslím své) to má v hlavě poměrně srovnané, ví, co chce, jen ne vždy má s ohledem na barvu své pleti všude otevřené dveře dokořán.. Formát cyklu se mi nelíbí dlouhodobě, ale zvolená forma zřejmě odpovídá televizním standardům a hlavně diváckému očekávání.(1.7.2011)

 • Paity
  **

  Vlasta Horváth je další z lidí, kteří se neznámo jak ocitli v pořadu 13. komnata. Pro mne rozhodně není osobnost, který se probil skrz pavouka novácké rádoby reality show.(8.6.2012)

 • MutantMarana
  odpad!

  To uz si Monika dela prdel! Za chvili se o cikanech budou tocit dokumenty kazdou chvili ne WFT?(4.8.2013)

 • kingik
  ***

  Skromný hudebník romského původu Vlasta Horváth čelil na střední škole nevybíravým rasistickým útokům od přívrženců hnutí Skinhead, ale tato nepříjemná zkušenost už je za ním. Dnes už o ní dokáže hovořit ve své výpovědi o starých křivdách spáchaných na jeho osobě. Rovněž však přiznává, že kvůli své barvě pleti to v hudební branži nemá lehké dodnes. Koncept dokumentárního pořadu je dlouhodobě nevyrovnaný a ani s touhle výpovědí nevznikl úderný díl, ale přesto bylo zajímavé odemykat 13. komnatu s uzavřeně působícím umělcem. Mé hodnocení: 60%(29.3.2013)