Cesty k úspěchu (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2012, 5 min

Marek Vašut
  • ivishka

Bohužel ani charizmatický Marek Vašut svým přikyvováním a zjevným chápavým pohledem snad ke každému tématu nezachrání takový stupidně napsaný koncept pořadu. Ani jako pětiminutový kraťas v jakémsi publicistickém stylu stále se opakující bez ladu a skladu navazující.. Nevím ale opravdu nevím o co jim šlo.(23.10.2012)

• igi B.

Typický telepíárový hnus jako hra na úspěch, prvoplánově stupidní tak, že si našinec až říká, co to je za ubožáky, že stojí o takovou onanistickou prezentaci... A já myslel Marku, že je to placený?!? . . . A poradíte vy šibalský úspěšníku takhle privátně stádu, jak se umí parazitní čudlárna úspěšně promrdat k pár mega grantů a dotací? Nebo nějakou pohádku o solárkách?? Nebo kolik stojí zpráva v ČTK??? - - - - - (Poprvé a naposledy nahlédnuto 12.4.2013 na >primeroidním kůlspěchu< , hovnocení 82., komscestář zde jako devátý - 12.4.2013)(12.4.2013)

• wafc

"Máte ráda svou šéfovou?" "Mám. Dáva nám totiž hodně čokolády." Prozradila nám sekretéřka Lenka v kouzelném triku od Argemy. Lenka pracuje ve zverimexu už 60 let a nemůže si svou novou nadřízenou Mirku vynachválit. Nejenže přinesla na pracoviště spousta té pozitivní energie, ale především vysvětlila veškerému personálu, že á propos vykonávají akatalepsisticky altruistickou práci vůči našim animálním přátelům. Obdivuhodné bylo také to, jak zaintegrovala Milana do pracovní aktivizace. Milan, starý mládenec, měl ad nauseum problém s alkoholem, ale humnánní přistup empatické Mirky mu změnil takřka celý causa vivendy. K tomu všemu publikem adorovaný Marek Vašut. Spektakulární pořad.(15.3.2013)

• Peytl

Chcete zažít totální křeč? Ok, pusťte si Marka a zároveň hořčík do kapačky, ovšem i přes indikaci magnésia v koncentrované formě zažijete takové stahy, že se nevyserete zhruba dvanáct dnů. Odzkoušeno.(2.6.2015)

Proč ne proboha...???!!! Jen si poslechněte úspěšné lidi, poslouchejte, učte se a nezáviďte!(6.10.2012)