poster

Soul Fire Rising (TV seriál)

Horor / Sci-Fi

USA, 2009

Režie:

John P. Aguirre

Scénář:

Kurt Patino
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (5)

 • topr harley
  **

  Jde vidět, že je to jen web seriál. Hlavní mínus takových seriálů je malý rozpočet a mizerné herecké obsazení. Jediné chvíle, kdy to fungovalo byl, když se herci nesnažili o žádné emoce. Naprostou chybou pak byla bojové části. To se snažili o co? Šlo vidět, že neměli žádného choreografa a tak hopsali jak blbečci. Jediný důvod proč tomu dávám celkem průměrné hodnocení (4/10) je, že se mi líbil příběh, který jsem si ale taky klidně mohl někde přečíst a nic by se nestalo. Takovéhle témata prostě potřebují velký rozpočet nebo velký talent, jinak z toho nikdy nic pořádného nevznikne. Proto raději zůstavá u Supernatural. I když pokud bude někdy druhá řada, tak se podívám.(24.9.2012)

 • Gogo333
  ****

  http://www.videacesky.cz/serialy-online-zdarma/soul-fire-rising-kompletni-serial Doporučuji zkouknout v kuse, neboť díly na sebe hodně navazují. Na to, že to je webseriál má hodně povedené masky a triky, které by mohly závidět i některé tv seriály. Příběh je zajímavý a dokáže chytnout. Na úrovni webseriálů 70%(11.3.2012)

 • Raziel_cz
  odpad!

  Nechápu, na co jsem to koukal. Nesourodý mišmaš, který nedává smysl.(10.9.2012)

 • elanista1
  **

  Hrozne kratke na to aby som si k tomu vypracoval nejaky vztah. Asi dvakrat to ma nejake strasidelnejsie ovzdusie, ale zvysok su to len smiesne blaboly o nicom.(11.10.2013)

 • Phoeniyx
  ***

  První mini seriál který jsem viděl, atmosféra strašidelná a efekty pěkné přesto to tomu chybí hlava a pata, spousta chyb které tomu ubírají na síle jen temná stránka a pokus vyděsit diváka nestačí. Trio opravdu nejzvláštnější věc co jsem zatím viděl, jedině ta mě zaskočila jinak je to slabší průměr.(11.3.2012)