poster

Gad Elmaleh: L'autre c'est moi (divadelní záznam)

Komedie

Francie, 2005, 116 min

Režie:

Jean-Louis Cap

Scénář:

Gad Elmaleh

Hrají:

Gad Elmaleh
 • grogodil
  ****

  Pán herec, pán komik. Obrovský sympaťák, ktorý do toho ide z maximálnym nasadením akoby bol platený za vystúpenie od nabehaných kilometrov. A ďalšia obdivuhodná sympatická vec na jeho vystúpení je, že ho môžete bez obáv pustiť snáď aj vašej prudérnej babke, pretože na rozdiel od dnešných drsných "kruťákov" ako Louis C.K., si Gad si vystačí snáď bez jediného "fuck" a zvláda elegantne baviť bez toho, aby sa všetko zvrtlo v nejaké obscénnosti. Nevravím, že všetko mi úplne sadlo, no aj za tie slabšie skeče (u mňa muzikálová vložka), si zaslúži uznanie za to precítenie a odovzdanie sa úlohe, pretože žiadneho iného komika som ešte nevidel po vystúpení odchádzať z javiska mokrého, akoby zabehol maratón :-)(28.6.2013)

 • Daji
  *****

  Gad je prostě srdcovka.. Od prvního videa na videacesky.cz jsem si ho zamilovala. Konečně jsem narazila na celé jeho představení. Jeho vystoupení mě nikdy neomrzí. Jeho humor je jednoduchý, ale účinný,... hraje si s divákem, má báječnou odezvu a všechny vtáhne do svého příběhu. Líbí se mi na něm, že dokáže svůj vtip aplikovat na jakoukoli věkovou skupinu, umí se přizpůsobit, udělat legraci ze sebe, z naprosto triviálních věcí a situací, které denně všichni zažíváme. Obdivuji na něm Jeho neskutečné nadšení a nevyprchající energii, nadání na vše, na co sáhne. Prostě špička ve svém oboru. Nejlepší stand up komik, kterého jsem kdy mohla vidět.(28.12.2013)

 • evapetra
  ***

  Gad Elmaleh je příjemný sympaťák, ze kterého pohoda a dobrá nálada přímo tryská a dokáže publikum strhnout k nadšeným ovacím. Když ale jeho představení srovnám s britskými stand-up vystupy takového Morana a třeba i Baileyho, potom u mě tihle dva ostrované rozhodně vedou, protože to, co čem vykládají mi připadá mnohem vtipnější. Byla radost sledovat, s jakou lehkostí, nasazením a šarmem Elmaleh celé vystoupení táhne, ale stejně jako DaViD´82 mám pocit, že zábavnější než to, co říká, je spíše způsob, jakým to celé dokáže podat.(1.1.2014)

 • Lordkolol
  *****

  Gad Elmaleh patří k těm stand-up komikům co dokážou show dělat celým svým tělem a nikoliv jen slovním projevem. Tahle show je nabouchaná vtipama, moderním R'n'B, uvídíte muzikál a budete se svíjíet smíchy nad tím co všechno ten "bloďák" dokáže a umí. Velká paráda, škoda, že na ostatní jeho vystoupení nejsou ani české/anglické titulky, přeci jen francouzsky neumím.(17.6.2013)

 • emma53
  *****

  Čím víc poznávám sympatického Gada, tím víc se mně dostává pod kůži .Nejen jeho krásný úsměv a modré oči, ale z jeho talentu začínám být maximálně nadšená. Z tohoto téměř dvouhodinového představení (klobouk dolů) je už pro mě zcela jasnou francouzskou hereckou hvězdou. Úžasně vtipný komik s velkým mimickým arsenálem, který dokáže naprosto skvěle pobavit i bez kýblu vulgarit, které jsou jinak v této branži už zcela běžné. Já to považuji za velký um a myslím si, že těch asi dva tisíce diváků, kteří se toho tady zúčastnili, to dali jasně najevo. Bravo Gade, tleskám a každému tuhle one man show určitě doporučuju.(29.12.2013)