Chráněný Qak

Předloha:

Rudolf Čechura (kniha)

Petr Skoumal

Miloš Kopecký

Vážně to bylo o žabáku Qakovi? Dokonale mi ten příběh sedí na dnešní pány poslance a podobnou elitu.. V tom případě navrhuji řešení..Nahnat čápy do sněmovny..(29.3.2013)

Zajímavá a zcela ojedinělá spolupráce v dějinách československého animovaného filmu., Nejde o příbuzné, je to jen shoda jmen, jedno jméno všem televizním divákům naprosto známe, druhé v podobě režiséra, scénáristy a výtvarníka zcela zapomenuté, stejně tak jako tento ničím výjimečný a zajímavý film s hudbou pana Skoumala. Animace (výtvarné pojetí) měla blízko k filmům Macha a Šebestové, toho si nešlo nepovšimnout..(30.1.2014)

Animovaná bajka o velkohubé žábě, která byla sice chráněná, ale nerozvážně si otvírala hubu na ještě větší chráněné zvíře. Co mi to jenom připomíná?(18.6.2014)

Fík to není, ale vtipné to taky je, hlavně tedy ta pointa. Kopeckého animace měla hodně blízko k Bornově, kteroužto mám převelice ráda.(29.3.2015)

Dobrá pointa, co se hodí i na dnešní dobu. Hodnocení: 60 %(11.8.2014)

Průměrná novodobá bajka(5.5.2012)