Dvanáct odvážných soutěžících, nádherná usedlost mimo civilizaci, na které se zastavil život před sto lety (není tu elektřina, neteče tu voda, nejsou tu postele ani záchod), boj o vítězství a v Česku dosud nevídané letní dobrodružství! (oficiální text distributora)

Whoossain odpad!

Zhruba stejně kvalitní, jako třeba hlavní zpravodajská relace TV Nova. Tzn. trapárna. Viděno omylem při instalaci GR:FS... ()

MIHLIK odpad!

Vlastně to ani menužu hodnotit páč sem nevyděl žádnej celej díl ale určitě to jako vždy stálo za hovno.zdar ()

turboviking odpad!

Pane bože co nám to zase TV Nova servíruje za směs výkalů. Nova opět neví co vysílat a jelikož potřebuje nečím vyplnit večerní vysílací čas nabízí nám tento skvost lidského sebeztrapňování před kamerami. Hrůza a děs ostatně jako všechny české reality show. Nebo mám říct reality-shit? ()

Larikazka odpad!

HAHAHAHAHAHAHA tyhle pořady jsou jenom k smíchu....vlastně to byly... před lety.....dnes už jen brečim nad tím, kdo to vymýšlí ()

Lali19 odpad!

Uz len pri pohlade na reklamu kde tento ODPAD propaguju utekam pre mixer aby som si vyslahal oci. 0% ODPAD ! ()

surfmeda odpad!

Tak nováci v podstatě uspěli - podařilo se jim sehnat partu lidí s naprosto neslučitelnými psychologickými profily, a tak tam mezi nima vznikne spousta konfliktů a velké množství vyostřených hádek. Tento pořad si určitě své přiznivce najde, a to je dobře - my ostatní aspoň znova můžeme diskutovat o tom jaké příšernosti se dneska dávají do televize a kolik že se to najde lidí, kteří doslova hltají kažkou epizodu. :-) ()

kohout08

Tak uvidíme.. Zatím jsem viděný první díl. Hodnotit nebudu zatím. Odpady nachápu když to pořádně ani nezačlo. :) ()

fyluta

Každej se na to dívá, ale hlavně, že dá odpad ( po PRVNÍM DÍLE !!!! ), aby byl IN :D a ukázal, jak je "inteligentní" a že on by tam nešel, protože je to stupidní :)) ()

montrose odpad!

Se všemi co dali odpad se plně ztotožňuji, ostatním doporučuji aby vypnuli televizi a přijeli ke mě na farmu. ()

Mithal odpad!

Omezím všechny emoce a předsudky a budu se na tento počin dívat nezaujatě. Ovšem to na hodnocení nakonec nic nezlepší. Hlavní a největší mínus spatřuju v tom, že jsem vlastně nedokázal pochopit, co je cílem této soutěže, případně co musí soutěžící umět, aby vyhrál. Co jsem z toho občasného sledování pochopil je to, že každý denně pár hodin něco dělá, pak zbytek dne nic nedělají a kecají. Pak jednou za čas se dva utkají v "souboji" a jeden odejde. A pak opět znovu. Tady z toho je už celkem jasné, že tato "Reality" show je NUDNÁ. Prostě žádné napětí, žádná ukázka dovedností, prostě jen jalové řeči. Soutěžící jsou opět výběrem české "smetánky". Povětšinou i IQ nižším než průměr, závistiví, vševědoucí a bezchybní. A jak se zde už píše, televize si vybrala širokou paletu individuí (striptérka, gay, namakaný vyholenec, někdo, kdo vypadá jako pedofil a podobně). Pokud to bude někdo z TV Nova číst (o čemž pochybuji, ale stejně): Dodržujte tři základní pravidla! 1. Vybírejte sympatické lidi. Exoti lidi ze začátku možná pobaví, ale dívat se na ně delší dobu nejde. Lidem, kteří jsou mi nepříjemní, se vyhýbám. Nevyhledávám je. Stejně to platí i v televizi. 2. Vymyslete zajímavý obsah. To, jak parta lidí sedí a nic nedělá (a tím myslím opravdu téměř nic) je opravdu ten nejubožejší obsah. 3. Vybírejte lidi, co reality show lépe rozumí. Ještě více na atraktivitě ubírá to, že ten, kdo dává každý díl dohromady, vybírá snad ty nejméně atraktivní záběry, jaké tam vůbec jsou. ()

dutchess40

Výběr účinkujících nic moc.. Tereza již má něco za sebou ale přesto jako moderátorka boduje. Se svou minulostí se poprala a to je hlavní.. ()

Thomash

Myslím, že to musí být docela těžký psycho a cílem je naočkovat "farmáře" proti sobě, což se postupem času krásně daří. Mně by to asi problém nedělalo, ale těmhle co tam jsou, kde něco o tom ví prakticky jenom Milan je zajímavej nápad :o) Ale hodnotit to radši nebudu :) ()

lebrond odpad!

Po neustále se vnucujících reklamách na televizní stanici Nova, které neustále upozorňovaly na novou reality show jsem byl donucen vidět jeden díl. Mé velké očekávání se opět tvrdě střetlo s produkcí televize Nova. Jakési směšné spojení Kdo přežije a Vyvolených ve mě vyvolalo pocit odporu. Krásný příklad toho, jak se skvělá myšlenka může zvrtnout v úplný brak... ()

BREDKA

Viděl jsem asi 1 a 1/2 dílu a nemůžu říct, že bych tomu dal ODPAD. Ale to jenom pro to, že ač se mi celý tenhle pořad zdá docela stupidní, přece jenom to dle mého názoru cosi vypovídá o naší společnosti. Takže jedna hvězda za ten sociologický průzkum. ;-) ()