poster

Java Heat

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA / Indonésie, 2013, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • NeverEver
  ***

  Velmi dobre akcni B-cko:-); hned se mi vybavila nostalgie po dobrych akcnich B-ckach z 90.let ( nebo mozna dokonce z 80.let)...takovato byvala mela. Dej takoveho typu filmu nema smysl moc resit, byla vetsinou jednoduchy a plochy. A je to snad i dobre, protoze u takovych to filmu se ani myslet nema;-) Tady navic bylo docela dost akce a dokonce i hlasky pobavily:-) Jak tupy American k prozreni dosel...v prostredi atraktivni Indonesie. Hlavni hrdina je sice trosku hloupoucky, ale zato odhodlani ma na rozdavani. Mistni policajt je drsnak jak se patri a na triky neskoci:-) A zapornak?! Krasavec v kazdem smeru- Mickey uz sice svudniky hrat nemuze, ale gangsteri mu jdou uzasne:-) Tady davam za vykon Mickeyho jeste o hvezdicku na vrh. Celkem 3*; poctive B-cko se vsim co k tomu patri a tak to ma byt!(14.9.2013)

 • Wacoslav1
  **

  Krásnej Kellan Lutz dokáže dokonale zesrat pocit z každýho filmu. A i když se mi nezdálo tak jako některým tady, že by ten film byl až tak hrozně nudnej a natahovanej, tak tenhle (ne) akční hrdina to celý zabil a fakt nechápu co chce takovej chcípák pohledávat v Expendables. Jinak Rourke zahrál v pohodě a je hlavním kladem. Jinak to blbost je to netvrdím, že ne, ale občas nějaká akce ušla a prostředí bylo celkem solidní za mě 30%(17.10.2013)

 • Blazis34
  **

  Na ty všechny popisky žánrů, kterým se tady film honosí určitě nedošlo. Nebo možná od každého trochu, ale to nejdůležitější - akce, chyběla ve větší míře. Přišlo mi vše takové nemastné, neslané. V Kellanovi Luztovi vidím docela potenciál, za to v ostatních hercích už moc ne. Film na jedno shlédnutí hodnotím na 35% - dvě hvězdy.(30.11.2013)

 • kaylin
  *

  Ne, je mi líto, ale tohle je prostě nudná akčárna. To, že Kellan Lutz je zde snesitelný, to je sice hezké, ale rozhodně to není něco, proč by stálo za to film sledovat. Mickey Rourke ukazuje, proč je v poslední době kritizovaný za výběr rolí, protože tohle je prostě otřesnost. Jeho herecké schopnosti jsou nulové. To za to dostává tak dobré prachy? Je mi z něj smutno. Všechno pak zachraňují herci z Indonésie, kteří jsou překvapivou ozdobou.(29.10.2013)

 • Testament
  *

  Když jsem se chystal na film Java Heat, tak mě zaujalo jméno sympaťáka Mickey Rourka. Jelikož jsem ho už dlouho nevyhledával, řekl jsem si:"Zkusím to a uvidíme". Jejej. To jsem ještě nevěděl, že a to moc neprozradím, hraje ve filmu, kde má minimum prostoru. Ani by mi nevadilo, že hraje zápornou roli ve filmu, odehrávajícím se v Indonesii. Čekal jsem akci, nebo nějaký napnutý thriller. Nakonec se jedná od každého malinko něco a od ničeho ve své podstatě nic...Řeší se zde, že terorista se odpálil na místě, kde byla vlivná osoba, ale vše je točeno tak nějak bez zájmu, ještě s negradující hudbou, že film ve své nudě tak nějak dokodrcá do konce a zůstaane v zsapomnění tak, jako poslední Seagalovky. Nic moc střih už je bohužel pravidlem...(26.5.2013)

 • - Natáčení probíhalo zejména na ostrově Jáva a v Indonésii.  (wohna)

 • - Malú rolu teroristu si zahral Slovák Matej Beňuška. (leeloo88)