Reklama

Reklama

Java Heat

Trailer

Obsahy(1)

Američan se snaží v Indonésii vypátrat teroristy. Jelikož mu to ale činí značné problémy, spojí se s muslimským policistou. Oba se vydávají po stopách teroristické buňky. (wohna)

Videa (1)

Trailer

Recenze (18)

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Krásnej Kellan Lutz dokáže dokonale zesrat pocit z každýho filmu. A i když se mi nezdálo tak jako některým tady, že by ten film byl až tak hrozně nudnej a natahovanej, tak tenhle (ne) akční hrdina to celý zabil a fakt nechápu co chce takovej chcípák pohledávat v Expendables. Jinak Rourke zahrál v pohodě a je hlavním kladem. Jinak to blbost je to netvrdím, že ne, ale občas nějaká akce ušla a prostředí bylo celkem solidní za mě 30% ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Ne, je mi líto, ale tohle je prostě nudná akčárna. To, že Kellan Lutz je zde snesitelný, to je sice hezké, ale rozhodně to není něco, proč by stálo za to film sledovat. Mickey Rourke ukazuje, proč je v poslední době kritizovaný za výběr rolí, protože tohle je prostě otřesnost. Jeho herecké schopnosti jsou nulové. To za to dostává tak dobré prachy? Je mi z něj smutno. Všechno pak zachraňují herci z Indonésie, kteří jsou překvapivou ozdobou. ()

Reklama

MartinezZ 

všechny recenze uživatele

Celkem odpočinkové nenáročné dobré akční béčko z prostředí poměrně neznámé indonéské Jávy, zato s poměrně známými a provařenými zvraty a pohnutkami postav. Od každého je tady trochu, dává to i celkem smysl, postavy i herci jsou i celkem dobří. Škoda tak jen je, že tomu chybí nějaká ta minuta na vytváření atmosféry a nějaké smyslu konání Mickeyho zlouna, u nějž jsem jaksi nepochytil kde a proč se tu vzal, jeho konexe a vlastně jeho existenci a úlohu ve filmu. Vidět se to bez problémů dá, ale raději neberte moc vážně obsah napsaný uživatelem "wohna", který popisuje jen jakýsi začátek filmu - to "Krimi" v seznamu žánrů tam není omylem :) ~~~ 2,5* ()

George Stobbart 

všechny recenze uživatele

Nudnejší a zdĺhavejší akčný film som teda už dobre dlho nevidel. Chudák Mickey Rourke, sú mu takéto krátke a trápne úlohy treba? Tu je z neho záporák, tváriaci sa ako starý gay, ktorého prenasleduje Kellan Lutz, presvedčivo sa tváriaci ako mladý gay. A tak po sebe extra ticho mumlajú, extra hlasno strieľajú a extra nudne sa naháňajú po akejsi špinavej exotickej diere, za účasti nevýznamných komparzistov, ktorí vyzerajú všetci rovnako. Nekonečná a nudná kravina, ktorej nedám odpad len kvôli Rourkovej účasti, ale už dávno ma nejaký film tak neunavoval. ()

lennyd 

všechny recenze uživatele

V Indonéském hlavním městě dojde k výbuchu, při němž je zabita sultánova dcera. Při vyšetřování vyjde najevo, že u výbuchu byl i mladý Američan, který je podezřelý z účasti u bombových útoků v jiných městech. Vyšetřovatel Hashim ale zjistí, že mladý Jake Wilde je americký agent, který pátrá po pachateli bombových útoků po celém světě... Mno, někdy by se mi hodilo mít půlky hvězdiček, protože toto je tak dokonale průměrný film, že by mu 2 a půl hvězdičky zcela padlo. Během celého filmu jsem se sice nenudil, nicméně ani nijak extra nebavil, příběh byl takový obyčejný a herecké obsazení taktéž. Vyšetřování ústřední dvojice bylo takové nijaké (vždy když bylo třeba, tak na něco přišli náhodou nebo jim někdo něco prozradil), a "chemie" mezi nimi taky nijak nefungovala. Ani Mickey Rourke jako hlavní záporák mne nijak zvlášť neoslovil. Prostě jak říkám, takový průměrný film, ideální do autobusu na dvouhodinovou cestu - neurazí, zabaví... ()

Galerie (40)

Zajímavosti (2)

  • Natáčení probíhalo zejména na ostrově Jáva a v Indonésii. (wohna)
  • Malú rolu teroristu si zahral Slovák Matej Beňuška. (leeloo88)

Reklama

Reklama