poster

Nitro Circus

 • USA

  Nitro Circus: The Movie

Dokumentární / Akční / Komedie

USA, 2012, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • C0r0ner
  *****

  Nulový děj, nulová zápletka, plný počet hvězdiček. Jak to? Protože je to prostě kurevská paráda. Kdyby to mělo o několik desítek minut víc, tak bych musel s hodnocením níž, ale takhle ta hodina a půl divákovi uteče jako nic a dívat se na ty šílené kousky (neskutečná práce s kamerou) bylo prostě potěšení. Na tuhle show bych i zašel. 90%(29.3.2017)

 • kinghome
  *****

  " Kámo, tys dopad tak tvrdě, že jsem myslel, že začneš zase chodit." Tohle je nejlepší věta z celýho filmu. Naprostej nářez, kterej bych chtěl taky někdy zažít. Tohle opravdu neni Jackass. Jak se řeklo ve filmu. Akce v jackassu jsou udělané tak, aby se posrali ale věci dělaný v Nitru musejí vyjít, jináč člověk, kterej je dělá zemře. Naprosto úžasný scény. Koukám i na seriál a tohle se mu v pohodě vyrovná. Možná to je ještě lepší. Úžasnej film, kterej musíte vidět, jestli máte rádi adrenalin a všecko kolem toho. Teď mě nejvíc sere, že jsem nebyl na Nitro cirkus live tady v Praze. A bude mě to srát asi ještě hodně dlouho. Aspon u tohodle film ujsem si to trochu vynahradil. Doporučuju.(4.1.2013)

 • T2
  **

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $3,377,618Tržby Celosvetovo $4,183,697▐ zopár dosť praštených nápadov ale len niekoľko skutočne stálo za to, hlavne veľa kecov okolo toho /35%/(14.8.2013)

 • neoBlast
  **

  Celkem zbytečná kopírka proslulých Jackass cápků kde je rozptyl "skečů" omezený (ve srovnání s originálem) a po chvilce se koncept začne celkem dost nepříjemně opakovat. Zajímavá mi přišla pouze pasáž s nehodou, která nabrala trochu reality TV/dokumentárního vzrušení. Teď je asi vhodná příležitost pro fanoušky Nitro Circus se na mě sesypat s objasněním, že je to něco úplně nesrovnatelného a že tomu vůbec nerozumím 35 %(17.12.2015)

 • FFilipCZ
  *****

  Naprostá šílenost a nářez. Co tihle chlápci dovedou, o tom se vám ani ve snech nezdálo!!(12.1.2013)

 • - Na konci filmu a v záverečných titulkoch hrá v pozadí kapela DropKick Murphys. (PiskotkOi)

 • - Většina kaskadérských kousků, které jsou ve filmu předváděny, se musela točit v Panamě, protože v USA bylo jejich provedení bez jištění zakázáno. (TheTrox)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace