Nitro Circus

Nitro Circus: The Movie

Nitro Circus: Najextrémnejšie skoky na motorkách

Dokumentární / Akční / Komedie

USA, 2012, 92 min (Alternativní: 83 min)

Umím skočit tři salta s dvěma vruty na tříkolce, ale ty dopady hlavou na beton mi zatím nedělají příliš dobře. Proto se občas podívám na ty, kterým za podobné šílenosti někdo platí a tentokrát jsem byl hodně spokojen. Jízda na motorce přes napuštěný bazén, skákání s Monster Truckem přes údolí, válení sudů s autem či přeskakování mezi mrakodrapy jsou kousky, které si nyní pozorně rozeberu v elektronické tužce u videa a v některém z příštích životů se na ně určitě vrhnu. Zatím jsem však příliš hrdý na celistvost svého skeletu a nepoškozenost většiny orgánů.(12.2.2015)

Snesitelnější než-li Jackass, jelikož tam sou hovada, co dělaj jen nechutný hovadiny.Tihle borci ( a borka ) dělaj šílený kaskadérský kousky a nad některejma trikama zůstává rozum stát.Upřímně sem ale čekal trochu nadupanější filmek, přeci jenom spousta triků, který Nitro předvedlo v tomhle filmu není zase taková pecka, tak 60% kousků ( hlavně těch vodních ) by zvládl každý "obyčejný" smrtelník s trochou nadšení pro adrenalinové šílenosti.Snad jedinej moment, kdy sem opravdu kroutil hlavou bylo, jak skákali z mrakodrapu na mrakodrap, zajímalo by mě, jak by se smáli, kdyby se Pastrana rozjel trochu pomalejc a dole z něj našli jenom kaši a zbytky z helmy.Když chtěj riskovat život, prosím.Žijou naplno a nemyslej na následky, obdivuhodné, záviděníhodné a zároveň nepochopitelné.Víc než jejich kousky mě bavili jejich hlášky.Spadnul si na držku a máš kreč v kotníku, vážně? :) 60%.(5.3.2013)

• Dm1tr1j

Moje komentáre si aj tak nikto nečíta, tak si píšem čo chcem :). A tento film je blbosť, jedná otrepaná reklama na super tlsté nápoje. Triky sú o ničom a nedokončené naozajstné bláznovstvá by vyzerali inak, keby sa naozaj našli psychopati čo by sa nato dali. Toto sú len tlstí a hlúpi amíci čo si zarábajú na drogy....(8.8.2013)

Líbí se mi to o dost víc než Jackass, rád se dívám na xGames a takový podobný akce jako skákání na motorkách to je fakt zážitek... přidat do toho pár skoků se školním autobusem nebo kamionem a vzinkne takovej úlet jako je Nitro circus.. pro mě fakt úžasná podívaná. Jackass však neodsuzuju rád se na to podívám, ale mohli by si odpustit to sraní nebo blití :D ale třeba houpačka s býkama byla nezapomenutelná :D 4*(7.3.2013)

Nulový děj, nulová zápletka, plný počet hvězdiček. Jak to? Protože je to prostě kurevská paráda. Kdyby to mělo o několik desítek minut víc, tak bych musel s hodnocením níž, ale takhle ta hodina a půl divákovi uteče jako nic a dívat se na ty šílené kousky (neskutečná práce s kamerou) bylo prostě potěšení. Na tuhle show bych i zašel. 90%(29.3.2017)

• - Na konci filmu a v záverečných titulkoch hrá v pozadí kapela DropKick Murphys. (PiskotkOi)

• - Většina kaskadérských kousků, které jsou ve filmu předváděny, se musela točit v Panamě, protože v USA bylo jejich provedení bez jištění zakázáno. (TheTrox)