Nitro Circus

• USA Nitro Circus: The Movie (více)
všechny plakáty
Trailer

VOD (1)

Nitro Circus nabízí adrenalinem nabité kaskadérské výkony, které jste dosud neviděli, i legrační kousky v podání jezdců světově proslulé skupiny Nitro Circus pod taktovkou Travise Pastrany. Tento ryzí šílenec, jeden z nejznámějších představitelů motocyklové akrobacie, je hlavní postavou skupiny neohrožených, odvážných a vynalézavých bláznů, která předvádí ty nejnebezpečnější výkony v plné kráse… a jen pro vás! (oficiální text distributora)

Trailer

MIRAS133

Líbí se mi to o dost víc než Jackass, rád se dívám na xGames a takový podobný akce jako skákání na motorkách to je fakt zážitek... přidat do toho pár skoků se školním autobusem nebo kamionem a vzinkne takovej úlet jako je Nitro circus.. pro mě fakt úžasná podívaná. Jackass však neodsuzuju rád se na to podívám, ale mohli by si odpustit to sraní nebo blití :D ale třeba houpačka s býkama byla nezapomenutelná :D 4* ()

korbitch22

Snesitelnější než-li Jackass, jelikož tam sou hovada, co dělaj jen nechutný hovadiny.Tihle borci ( a borka ) dělaj šílený kaskadérský kousky a nad některejma trikama zůstává rozum stát.Upřímně sem ale čekal trochu nadupanější filmek, přeci jenom spousta triků, který Nitro předvedlo v tomhle filmu není zase taková pecka, tak 60% kousků ( hlavně těch vodních ) by zvládl každý "obyčejný" smrtelník s trochou nadšení pro adrenalinové šílenosti.Snad jedinej moment, kdy sem opravdu kroutil hlavou bylo, jak skákali z mrakodrapu na mrakodrap, zajímalo by mě, jak by se smáli, kdyby se Pastrana rozjel trochu pomalejc a dole z něj našli jenom kaši a zbytky z helmy.Když chtěj riskovat život, prosím.Žijou naplno a nemyslej na následky, obdivuhodné, záviděníhodné a zároveň nepochopitelné.Víc než jejich kousky mě bavili jejich hlášky.Spadnul si na držku a máš kreč v kotníku, vážně? :) 60%. ()

Lacike

Jackass bez nechutností zameraný čisto len na kaskadérske kúsky, na ktorých je fascinujúce to, že sa im väčšina z nich nepodarí. Behom filmu som nadobudol dojem, že to je parta idiotov, ktorá má síce veľké gule ale žiadny rozum. Všetky tie kúsky robia štýlom pokus omyl a väčšinou je výsledkom omyl. Ale ako bláznivý kaskadérsky výplach na jedno pozretie to celkom funguje. 6/10. ()

Kadas97

Toto je film, pri ktoromm človek povie "wow!", ale aby to niekoho humorne zabavilo to asi nie je. Je to čistá kaskadérina a tej show tam je pomenej. Veľa ľudí to tu porovnáva s Jackass ale toto je úplne o inom. Ak sa niečo nepodarí v Jackass je to sranda, ale aksa niečo nepodarí tu tak končia títo chalani prinajlepšom v nemocnici (viď. skok s autom). Ako komédiu by som toto neradil vôbec, lebo úprimmne som sa zasmial len, keď im tam zostal vysieť ten skúter na rampe. Priemerný film s perfektnými predvedenými kúskami, ale toto nie je film, ktorý by som si pozrel 50x ako som už videl Knoxvilla a spol. Hodnotenie 5 z 10, ale 100 ludí 100 chutí. P.S. Chcel by som si skúsiť zahodiť melón z mrakodrapu! ()

kinghome

" Kámo, tys dopad tak tvrdě, že jsem myslel, že začneš zase chodit." Tohle je nejlepší věta z celýho filmu. Naprostej nářez, kterej bych chtěl taky někdy zažít. Tohle opravdu neni Jackass. Jak se řeklo ve filmu. Akce v jackassu jsou udělané tak, aby se posrali ale věci dělaný v Nitru musejí vyjít, jináč člověk, kterej je dělá zemře. Naprosto úžasný scény. Koukám i na seriál a tohle se mu v pohodě vyrovná. Možná to je ještě lepší. Úžasnej film, kterej musíte vidět, jestli máte rádi adrenalin a všecko kolem toho. Teď mě nejvíc sere, že jsem nebyl na Nitro cirkus live tady v Praze. A bude mě to srát asi ještě hodně dlouho. Aspon u tohodle film ujsem si to trochu vynahradil. Doporučuju. ()

• Většina kaskadérských kousků, které jsou ve filmu předváděny, se musela točit v Panamě, protože v USA bylo jejich provedení bez jištění zakázáno. (TheTrox)
  • Na konci filmu a v záverečných titulkoch hrá v pozadí kapela DropKick Murphys. (Déé X Géé)