Nitro Circus

Nitro Circus: The Movie

Nitro Circus: Najextrémnejšie skoky na motorkách

Dokumentární / Akční / Komedie

USA, 2012, 92 min (Alternativní: 83 min)

Dost podobná banda bláznů jako je Jackass, jen tohle je víc o adrenalinových sportech. Motorky, čtyřkolky, dětské tříkolky, kola, lyže, snowboardy, nákupní vozíky ,skaty ,brusle a dalších x věcí se dá použít k vyblbnutí extrémních bezmozků v čele s Travisem . A to se mi líbí. Šílenost z toho přímo čiší. Měl jsem možnost zažít tuhle show v O2 areně v Praze a můžu osobně říct, že to byl naprosto legendární zážitek. Kdo miluje adrenalin, tak tímhle určitě nepohrdne !(3.3.2013)

Snesitelnější než-li Jackass, jelikož tam sou hovada, co dělaj jen nechutný hovadiny.Tihle borci ( a borka ) dělaj šílený kaskadérský kousky a nad některejma trikama zůstává rozum stát.Upřímně sem ale čekal trochu nadupanější filmek, přeci jenom spousta triků, který Nitro předvedlo v tomhle filmu není zase taková pecka, tak 60% kousků ( hlavně těch vodních ) by zvládl každý "obyčejný" smrtelník s trochou nadšení pro adrenalinové šílenosti.Snad jedinej moment, kdy sem opravdu kroutil hlavou bylo, jak skákali z mrakodrapu na mrakodrap, zajímalo by mě, jak by se smáli, kdyby se Pastrana rozjel trochu pomalejc a dole z něj našli jenom kaši a zbytky z helmy.Když chtěj riskovat život, prosím.Žijou naplno a nemyslej na následky, obdivuhodné, záviděníhodné a zároveň nepochopitelné.Víc než jejich kousky mě bavili jejich hlášky.Spadnul si na držku a máš kreč v kotníku, vážně? :) 60%.(5.3.2013)

• hiroito

No tak to bylo vážně šokující. Poslední dobou se pravidelně objevují v televizi zprávy o vážně zraněných i mrtvých sportovcích, kteří stejně jako oni riskují ve svých tzv. Freestyle sportech a oni natočí dokument, kde všem ukazují jak je cool riskovat zdravý i život v naprosto hloupých nápadech. Několikrát jsem si říkal, že bych zakázal tento film všem do 40 let, protože jako otec bych nerozdýchal, aby moje dítě dělalo něco podobného. Použiji drsné srovnání s ruskou ruletou. Nikdy více prosím.(30.3.2013)

Musím uznat, že s touto šílenou partou (v mnohém podobnou Jackass - ale bez blitek :)) jsem se v jejich celovečeráku setkal vůbec poprvé ale setkání to bylo zábavné a intenzivní. Opravdu zábavná podívaná o bláznech, kteří mnohokrát riskují své životy jen pro to aby překonávali hranice a pobavili ostatní. Kde uvidíte skok přes propast s kamionem nebo autobusem? Zde ano.(6.3.2013)

" Kámo, tys dopad tak tvrdě, že jsem myslel, že začneš zase chodit." Tohle je nejlepší věta z celýho filmu. Naprostej nářez, kterej bych chtěl taky někdy zažít. Tohle opravdu neni Jackass. Jak se řeklo ve filmu. Akce v jackassu jsou udělané tak, aby se posrali ale věci dělaný v Nitru musejí vyjít, jináč člověk, kterej je dělá zemře. Naprosto úžasný scény. Koukám i na seriál a tohle se mu v pohodě vyrovná. Možná to je ještě lepší. Úžasnej film, kterej musíte vidět, jestli máte rádi adrenalin a všecko kolem toho. Teď mě nejvíc sere, že jsem nebyl na Nitro cirkus live tady v Praze. A bude mě to srát asi ještě hodně dlouho. Aspon u tohodle film ujsem si to trochu vynahradil. Doporučuju.(4.1.2013)

• - Na konci filmu a v záverečných titulkoch hrá v pozadí kapela DropKick Murphys. (PiskotkOi)

• - Většina kaskadérských kousků, které jsou ve filmu předváděny, se musela točit v Panamě, protože v USA bylo jejich provedení bez jištění zakázáno. (TheTrox)