poster

Země z vesmíru (TV film)

 • USA

  Earth from Space

Dokumentární

USA, 2012, 90 min

Režie:

Iain Riddick

Kamera:

Van Royko

Hudba:

Mark Korven

Producenti:

André Barro

Střih:

Jason Savage
(další profese)
 • Wiikii
  *****

  Ohromující !! Málo jaký dokument dokáže podat tolik informací, které na sebe navazují v takové to krásné podobě. Řekne vám jak samotná planeta funguje, že i přírodní pohromy mají důležité místo v chodu naší země či ukázka obrany naší planety ve vesmírném měřítku. .... HODNOCENÍ: 97% (5*)(31.12.2013)

 • MM_Ramone
  ****

  Chod našej modrej planéty ovláda skrytá energia, ktorú si divák v tomto americkom dokumentárnom filme môže pozrieť na vlastné oči. Satelity, čo snímajú Zem, našu planétu odhaľujú do najmenších detailov. Máme možnosť ju vidieť ako dymanický, živý organizmus. Môžeme vidieť to ako sú neviditeľné sily navzájom previazané a ako sa podieľajú na udržiavaní života. Môžme si pozrieť ako funguje náš svet z pohľadu z vesmíru. ****(29.4.2016)

 • míba
  *****

  Doporučuju každýmu, kdo je tak trochu ignorant, stejně jako já. Dostane se vám odpovědí na otázky, které byste si v životě nebyli schopni klást. Otevřou se Vám neuvěřitelné souvislosti. Tohle je, vážení přátelé, SYSTÉM! Ok, ta dramatická hudba byla chvílema za čarou, to asi kdyby někdo tu do očí bijící naléhavost přece přehlédl...(29.9.2014)

 • P/\/EL
  *****

  dechberoucí novátorské vizualizace neviditelných jevů a sil na Zemi, spousta nových zajímavých informací...no, je to úžasně všechno na tom našem světě vyvážené, civilizace sice rovnováhu narušuje, ale zase bez ní bychom nevěděli, co víme dnes a je pořád hodně, co objevovat..Země je holt idéální planeta...ty časosběry z ISS jsou na internetu již celkem známé...(28.3.2013)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Země se neustále snaží dosáhnout rovnovážného stavu, kterého přitom dosáhnout nelze." Tak to byl poučný, fascinující a jedinečný pohled na fungování matičky Země. Jenže jsem si přitom připadal, jako na školní přednášce a to mi moc nevyhovovalo. Navíc se mi nelíbila hudba, občas jsem v těch barvičkách neviděl to, co jsem měl vidět a když mi při každé zmínce o smrku ukázali borovici, tak jsem se začal zabývat kacířskou myšlenkou, jestli mi nelžou i o něčem jiném. Nejsem totiž fyzik, chemik ani biolog, ale přesto najednou všechny ty bouřky, ohně a výbuchy sopek začaly dávat smysl. Tímto se omlouvám všem ostatním živočišným druhům za to, že jednou vyhynou kvůli "genialitě" člověka.(8.10.2016)