Šest ambiciózních studentů forenzních věd je na vzdáleném ostrově postaveno proti sobě, aby na této expedici mohli ukázat, kdo z nich má nejlepší předpoklady pro práci u FBI. Kapitán Veneziano a profesor Tomkins sem umístili mrtvoly, na kterých si účastníci této mise mají vyzkoušet to, co se ve školách naučili. Z mrtvol na ostrově se ovšem postupem času stávají zombie, a to co začalo jako boj o kariéru u FBI, se mění v boj o holý život. (cardinals)

vrch07256732

Skutočne mi už lezú na nervy Zombie filmy - výsledok úbohej predstavivosti producentov scenáristov a režisérov - máme rozpočet na horor - hurá natočíme niečo o Zombie! ALE ako tu už niekto spomenul začiatok mal skutočne dobrý rozbeh, ponuré prostredie, postupné budovanie atmosféry, dokonca aj prebudenie prvého zombíka malo svoj rajc - normálne miestami som mal nervy ako struna. Potom zombíci začali pobehovať ako na altetických závodoch (čo už samo osebe je síce originálny prvok ale kravina) a začala tuctová negustiózna vyvražďovačka. Posledné minúty som len úporne čakal na titulky. A dočkal som sa vrátane otvoreného (dosť dementného) konca. 2 hviezdy skutočne za rozbeh filmu. ()