Reklama

Reklama

Nejdivočejší Latinská Amerika

(seriál)
  • USA Wildest Latin America
Nizozemsko / USA, 2012, 5x44 min

Hrají:

Paul McGann (vypravěč)
(další profese)

Tato série pomocí úchvatných záběrů a mimořádných příběhů zvířat a lidí, kteří zde žijí, vzdává poctu nejznámějším a nejdramatičtějším místům Latinské Ameriky. Trvalo miliony let, než se zvířata přizpůsobila tak odlišným lokacím, jakými jsou vysoké Andy, parná Amazonie, větry ošlehaná patagonská step nebo bažiny Venezuely. Výsledkem je neuvěřitelná rozmanitost druhů, od útočných mravenců marabuntů přes pásovce a jaguáry až po vydry obrovské. Každý z nich si vyvinul jedinečný způsob, jak zůstat naživu, ale přitom musí zapadnout do složité skládačky života. Objevte mimořádná chování zvířat a adaptace, které jsou klíčem k přežití a úspěchu v rozmanité a vzrušující přírodě Latinské Ameriky. (Viasat)

(více)

Recenze (3)

Pepinec 

všechny recenze uživatele

Těžko se zlobit na seriál Animal Planet, že je hlavně o zvířatech, že jo... Vůbec netuším, co všechno se producírovalo před kamerou. Čučel jsem na přírodu a bylo mi krásně. Dobrý poměr mezi počtem informací a jejich zajímavostí, to u mě bývá kámen úrazu podobných pořadů. Palec nahoru, tohle do mojí telky může. ()

Reklama

kaposlav 

všechny recenze uživatele

Jednotlivé diely: 1, Amazonie - Jedna džungle, mnoho světů (3,5*) 2, Andy - svět v oblacích (4,5*) 3, Venezuela - Skutečné poklady Eldoráda (4*) 4, Pantanal - Srdce brazilské divočiny (3,5*) 5, Patagónia - Na konci světa (4*) ()

Galerie (41)

Reklama

Reklama