Reklama

Reklama

Pekelné hotely Gordona Ramsayho

(pořad)
  • Česko Gordon Ramsay: Hotely hrůzy (více)
Reality-TV
USA / Velká Británie, 2012, 50 min

Obsahy(1)

Gordon Ramsay se divákům představí opět snad v poněkud nové roli, ale každopádně v novém prostředí. Uznávaná kuchařská celebrita s dlouholetými zkušenostmi na poli vedení restaurací teď bere do rukou osud zanedbaných, krachujících hotelů a penzionů. Špinavé ložnice, koupelny s plesnivými stěnami, nemožný personál a příšerná obsluha... A to je jen několik příkladů, co bije v navštívených hotelích Gordona do očí a co se snaží dát do pořádku. Žádná situace nemůže být natolik zoufalá, aby se jí lekl. Gordon Ramsay, dobře známý svým nesmiřitelným maximalismem, si předsevzal, že při jeho odchodu bude každý hotel konkurenceschopný a bude mít šanci na přežití i v současné ekonomické situaci. Náš razantní šéfkuchař, zatímco krok za krokem vytváří podmínky, které mohou vést ke zlepšení obchodních ukazatelů daného hotelu, musí majitele nebo členy personálu svým svérázným a nenapodobitelným způsobem také přesvědčit o tom, že jeho metody a zásady budou fungovat. Oko při tom samozřejmě nezůstane suché, to je více než evidentní! (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (20)

ghatos 

všechny recenze uživatele

1. série: Typický trademark Gordona v hotelech...no proč ne. Sice je takové více uhozenější a ještě američtější než obvykle, ale to asi k tomu patří. Hlavně první dva díly (Juniper Hill Inn) stojí za to. Celkové hodnocení 1. série: 70%. 2. série: 1.díl: "Meson De Mesilla" - vcelku legrační majitelka hotelu, která si ho pořídila pro léčbu svých komplexů..., ne pro zisk :) . 72%. 2.díl: "Monticello Hotel" - čuňácký alkoholik k majetku přišel, ale starat se mu o to nechce :) . 73%. 3.díl: "Applegate River Lodge" - nadprůměrná epizoda s hezkým prostředím Oregonu. V něm sídlí pár hipíku, kteří si z toho udělali doupě :) . Zábavné...75%. 4.díl: "Hotel Chester" - Gordon jako samaritán a živé štěstí, jenž má zachránit sympatický (životem omlácený) pár. 72%. 5.díl: "Calumet Inn" - Rozmazlení frackové jsou jedna věc, ale jen starý osel může takhle někomu koupit hotel. 74%. 6.díl: "Four Seasons Inn" - labilní pejskař, co to sice myslí dobře, ale dovedl to řádného humusáckého bordelu. 74%. 7.díl: "Curtis House" - typická americká pohádka o síle rodiny. 67%. 8.díl: "Murphys Hotel" - atraktivní oblast, atraktivní historický hotel a tři kamarádi to takřka řídí od baru...68%. Celkové hodnocení 2. série: 72%. Celkové hodnocení pořadu po 2. sériích: 71%. ()

kaposlav 

všechny recenze uživatele

Na tejto relácii si uvedomujem pravdivosť jedného výroku Alberta Einsteina. Len dve veci su nekonečné - Vesmír a ľudska hlúposť. Prečo mi to v hoteli neklape? Zavolám si Gordona Ramsaya, čo do telky zverejní aký som kok*t! Také prirovnanie: Keď ma bolia zuby pôjdem zubárovy nech to dá do poriadku (zrejme mám pokazené zuby) a nebudem čakať na chlapíka XY z TV kedy príde zo štábom, aby sa mi pozrel do papule a oznámil mi, že je potrebné ísť zubárovy dať si opraviť zuby, lebo tam mám kazy. ()

Reklama

Lhurgoyf 

všechny recenze uživatele

Šéfkuchár Gordon Ramsay stanici FOX očividne šmakuje (v lete sa s ním vysielajú hneď tri televízne programy - Hell's Kitchen, Masterchef a najnovšie Hotel Hell). Formát Hotel Hell je však navlas rovnaký ako americká verzia Kitchen Nightmares, s tým rozdielom, že Ramsay namiesto krachujúcich reštaurácií zachraňuje spustošené hotely. Pozerať sa na to dá, avšak nejakú inováciu tu rozhodne nečakajte (Ramsay produkuje pre britskú stanicu Channel 4 oveľa zaujimavejšie programy). ()

XdanteX 

všechny recenze uživatele

jako nepříjemný sprostý kuchař mi tenhle pán naprosto nesedl. Ten celosvětový marketingový koncept arogantního überkuchty je mi vyloženě proti srsti...... O to víc mě překvapilo jak se mi zamlouvá tenhle pořad. Jako poradce/kritik/doktor který hodnotí a pomáhá celkovému chodu podniku se mi Gordon -bojím se až říct- vyloženě líbí :) EDIT: některé ty hotely jsou naprosté skvosty a snové lokace pro lidi s podnikatelským záměrem a vizí. O to víc člověk kroutí hlavou nad tím jaké inkompetentní hovada se k takovým nemovitostem dostanou a ještě na tom rejžujou.. ()

honajz 

všechny recenze uživatele

Stejné schéma, ale mně se prostě tohle schéma líbí ze všech Gordonových projektů nejvíce. (Třeba Great Escape je fajn, ale není to až tak zábavné, i když baští omáčku z mravenců nebo opečené kosti nebo sám vaří v poušti.) Nedělám si iluze, že mnohé díly jsou zčásti dramatizované (ostatně úvodní dvojdíl o tom svědčí - v roce 2013, tedy jen rok po natáčení, hotel vedl někdo zcela jiný, a od ledna 2014 je hotel zcela uzavřen), ale prostě je to slušná dávka emocí, a člověk se těší na ty drobné situace na pokoji, v restauraci, a pak na následné „prozření“ místností i majitelů. Trochu to připomíná Šéfa v utajení, kde se člověk také těší na závěrečné odhalení, ale přitom si nedělá iluze, že tomu šéfovi to nadšení vydrží déle než dva týdny. Některé díly Pekelných hotelů jsou takové nijaké, jiné velmi dramatické. Za zcela nejlepší sérii o tom, jak postavit hotely na nohy, však stejně budu nadále považovat Hotel Impossible. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama