Pekelné hotely Gordona Ramsayho (TV pořad)

• Česko

USA / Velká Británie, 2012, 50 min

Jay Hunter

Gordon Ramsay

Marc Grossman

Šéfkuchár Gordon Ramsay stanici FOX očividne šmakuje (v lete sa s ním vysielajú hneď tri televízne programy - Hell's Kitchen, Masterchef a najnovšie Hotel Hell). Formát Hotel Hell je však navlas rovnaký ako americká verzia Kitchen Nightmares, s tým rozdielom, že Ramsay namiesto krachujúcich reštaurácií zachraňuje spustošené hotely. Pozerať sa na to dá, avšak nejakú inováciu tu rozhodne nečakajte (Ramsay produkuje pre britskú stanicu Channel 4 oveľa zaujimavejšie programy).(15.8.2012)

Svěží přístup! Gordon se tentokrát defakto nevěnuje kuchyni - respektive věnuje, ale není to hlavním tématem pořadu, takže nejsme změnám přímo svědky (jen skutečně pomálu). Hlavním tématem je tu manažerská činnost a psychologie práce s lidmi. Na to, že se jedná o zábavnou formu pořadu, je to skvěle sestříhané a zpracované. A energie zde z Gordona sálá přímo neskutečně. Jsem nadšený!(16.12.2012)

1. série: Typický trademark Gordona v hotelech...no proč ne. Sice je takové více uhozenější a ještě američtější než obvykle, ale to asi k tomu patří. Hlavně první dva díly (Juniper Hill Inn) stojí za to. Celkové hodnocení 1. série: 70%. 2. série: 1.díl: "Meson De Mesilla" - vcelku legrační majitelka hotelu, která si ho pořídila pro léčbu svých komplexů..., ne pro zisk :) . 72%. 2.díl: "Monticello Hotel" - čuňácký alkoholik k majetku přišel, ale starat se mu o to nechce :) . 73%. 3.díl: "Applegate River Lodge" - nadprůměrná epizoda s hezkým prostředím Oregonu. V něm sídlí pár hipíku, kteří si z toho udělali doupě :) . Zábavné...75%. 4.díl: "Hotel Chester" - Gordon jako samaritán a živé štěstí, jenž má zachránit sympatický (životem omlácený) pár. 72%. 5.díl: "Calumet Inn" - Rozmazlení frackové jsou jedna věc, ale jen starý osel může takhle někomu koupit hotel. 74%. 6.díl: "Four Seasons Inn" - labilní pejskař, co to sice myslí dobře, ale dovedl to řádného humusáckého bordelu. 74%. 7.díl: "Curtis House" - typická americká pohádka o síle rodiny. 67%. 8.díl: "Murphys Hotel" - atraktivní oblast, atraktivní historický hotel a tři kamarádi to takřka řídí od baru...68%. Celkové hodnocení 2. série: 72%. Celkové hodnocení pořadu po 2. sériích: 71%.(18.12.2012)

jako nepříjemný sprostý kuchař mi tenhle pán naprosto nesedl. Ten celosvětový marketingový koncept arogantního überkuchty je mi vyloženě proti srsti...... O to víc mě překvapilo jak se mi zamlouvá tenhle pořad. Jako poradce/kritik/doktor který hodnotí a pomáhá celkovému chodu podniku se mi Gordon -bojím se až říct- vyloženě líbí :) EDIT: některé ty hotely jsou naprosté skvosty a snové lokace pro lidi s podnikatelským záměrem a vizí. O to víc člověk kroutí hlavou nad tím jaké inkompetentní hovada se k takovým nemovitostem dostanou a ještě na tom rejžujou..(5.7.2015)

• José77

nahodou som z vedlajsej izby zapocul, ze ide Gordon Ramsay, mne doteraz znamy len z 9gagu, tak som si povedal, ze dam sancu tejto predpokladanej lepsej verzii Pohlreicha. prvych par minut ma celkom bavilo, ale potom prisla klasicka americka nadielka, slzy, odpadnutie, predstierana hra na city, nadsene reakcie z absolutnych somarin..to sa proste neda pozerat..(11.11.2014)