Ashley je dospívající dívka, vyrůstající v typické americké rodině na kalifornském předměstí. Má dvě mámy, dva dědy, dva strýčky a mladšího bratra. Zamiluje se do svého spolužáka, což je proti všemu, čemu byla v životě učena. Žije ve světě, kde "normální" a "menšinový" je prohozené a dívka tak čelí faktu, že je heterosexuální ve světě párů stejného pohlaví. Nepopiratelná přitažlivost k jinému pohlaví z ní dělá neustálý terč verbálních a fyzických útoků, které vrcholí tragédií. Šikana dospívajících a sebevraždy kvůli sexuální přitažlivosti, kterou cítí, jsou absurdní a tento snímek bez milosti ukazuje celou krutost současné společnosti. (TroiMae)

nickymilka

No, nejvíc se mě dotkla ta obrácená myšlenka, protože v mém oboru umělce mám kolem sebe tolik homosexuálů, že jejich vliv je opravdu nepřehlédnutelný, protože jako stále ještě menšina, drží u sebe a podporují se navzájem. Být homosexuálem je v jistých kruzích opravdu výhodou a to je děsivé! Tím je samozřejmě nechci nijak diskriminovat. Naopak je mám velice ráda, ačkoliv jsem hetero. Silný snímek a velice zajímavý námět, který je velice aktuální, ať už kvůli sexuální orientaci či kvůli šikaně. ()

tribican

Krátkometrážní film poukazující na nebezpečí, které vyvolává církev a konzervativní společnost. Extrémně netolerantní společnost vyvolává v tomto snímku děs a potlačuje lidskou přirozenost. Sebevražda mladé dívky spáchaná z nenávisti, je poměrně drastické a nereálné vyústění celého konfliktu. Režisérka se však nesnaží přiblížit realitě, naopak chce ukázat absurdnost homofobie v dnešním světě. ()

Marshall007

Love Is All You Need je velice originální kraťas, který mě donutil zamyslet se nad homofóbií a šikanou všude kolem nás a dívat se na ně v trochu jiném světle. V příběhu je strašně moc nelogických věcí a nejasností, které ve mě vyvolávají spoustu otázek. Například jak je sakra možný, že by se najednou obrátila sexualita všech lidí na planetě? Stali se také všichni ostatní tvorové homosexuály? Jestli ano, jak se rozmnožují? Jestli ne, jak to, že lidem vadí pouze lidští homosexuálové a o zvířatech není ani zmínka? Používají zástupci něžného pohlaví dvouhlavé dilda k uspokojování? A tak dál a tak dál. Ve finále musím říct, že jako kraťas super, ovšem jako celovečerní film? Ne díky, asi bych nevydržel hodinu a půl sledovat otravný krutý děcka, jak šikanují heterosexuály. ()

Yhitte

Jsem rád, že se někdo pokusil o to, aby i zbytek naší ignorantí homofobické populace pochopil, že bychom měli homosexuály normálně přijmout mezi nás. ()