Reklama

Reklama

Innocence of Bin Laden

(neoficiální název) (amatérský film)
  • USA Innocence of Muslims (neoficiální název) (více)
všechny plakáty
Drama / Komedie
USA, 2012, 14 min

Obsahy(1)

Žádný film s názvem "Innocence of Muslims" nikdy natočen nebyl. Původně vznikal jako "Dessert Warrior", příběh o kmenové válce zapříčiněné příletem komety a ani po jediném veřejném promítání pro minimum diváků nic nenaznačovalo protináboženský charakter. Posléze se na internetu objevil chaotický a nesourodý sestřih z onoho filmu, ve kterém ovšem byly bez vědomí herců části dialogů primitivně a zřetelně předabovány protimuslimským obsahem. V této podobě bylo video přeloženo i do arabštiny a rozšířilo se po celém světě. (berg.12)

(více)

Recenze (31)

sskrblik 

všechny recenze uživatele

Odpadem bych to nenazval, spíše odvaha. Je to bídně amatérský, je to občas trefný a je to s podivem, jak určitá část světa nesnese jakoukoliv parodii na sebe sama, byť už bylo zesměšněno snad vše. Teď kvůli tomu nasedne 20 arabáčů a ukradnou letadlo a pošlou ho přímo do domu, kde se to natáčelo a pak jejich děti vezmou dalších 10 letadel a provedou kamikaze na jejich sourozence a rodiče. Pro představu celý film zde: http://www.youtube.com/watch?v=MAiOEV0v2RM ()

Flego odpad!

všechny recenze uživatele

Amatérsky natočený film sleduje jediný cieľ a to vyprovokovať moslimskú časť sveta. Že sa mu to podarilo, o tom niet pochýb. Pozastavovať sa nad kvalitou filmu tiež zrejme nemá význam, lebo jednoducho žiadnu nemá. Je to len hrsť nesúrodých scénok, zle zostrihaných, jednoducho a hlúpo natočených. Po každej stránke úplne zbytočná práca. ()

Reklama

Wayne

všechny recenze uživatele

Toto by nemělo být hodnoceno ani umístěno v této databázi. Jak je psané v obsahu, film ve skutečnosti neexistuje, jde pouze o část filmu s pozměněným dabingem. Proto se nad zpracováním ani nepozastavujte. Mělo to svůj účel (vyburcovat muslimy) a ten to bohužel splnilo, ale na čsfd to nemá co dělat. Potom by zde mohl být stejně tak umístěn třeba Pár pařmenů a další amatérsky předabované hovadiny, které nemají s filmem nic společného. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

,,ČLOVĚK PLUS X... ROVNÁ SE ISLÁMSKÝ TERORISTA. ISLÁMSKÝ TERORISTA MÍNUS X... ROVNÁ SE ČLOVĚK…. DOBŘE, CO ALE ZNAMENÁ X?.…“ /// Rádoby vtipná nábožensky založená amatérská hříčka na téma ,,Jak urazit Mohameda“, která může nasrat jen osobu zahořklou, nebo islamistu. Pro našince je to cipovina, kterou má smysl vidět snad jen proto, aby člověk věděl, kdo další brzo umře. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Před spaním si čtu Satanský verše. 2.) V Koránu su našláplej (za mlada sem se účastnil matematicko – koránovejch olympiád!). 3.) Thx za titule ,,BOHUŽEL SE TEN SRAB NEPODEPSAL! “ (nechápu proč?). /// PŘÍBĚH ** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

Karlos80 odpad!

všechny recenze uživatele

Provokativní, kalkulativní, samoúčelný a výhradně proti-muslimský zaměřený film, který velmi nevybíravým způsobem útočí na jejich náboženství a víru. Po technické stránce naprostý amatérský brak, který ale splnil svůj účel. Film byl prý dokončen před několika měsíci, ale do oběhu byl dán přesně ve vypočítaný okamžik, aby vyprovokoval nepokoje namířené proti Spojeným státům. Kdo stál za jeho výrobou (financováním) už se prý taky ví, najdete to třeba tady v tomto článku http://www.zvedavec.org/komentare/2012/09/5115-inevinnost-muslimui-rouhani-jako-politicka-taktika.htm nebo tady http://www.alternativnipohled.cz/film-innocence-of-muslims-odstartoval-protiamericke-protesty-po-celem-muslimskem-svete/ (ten poslední obrázek muslimek s transparentem je velice trefný!). Uvidíme dále co z toho bude, ale protesty a vlna nenávisti proti USraeli po celém světě zatím neutuchají. Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=ntgzoE7rU9A. ()

Zajímavosti (14)

  • Koptská diecéze v Los Angeles film odsoudila a popřela jakoukoliv vazbu Koptů na něj. (JoranProvenzano)
  • Egyptský premiér Hišám Kandíl požádal Spojené státy americké o zásah proti tvůrcům filmu. (JoranProvenzano)
  • Dne 28. 11. 2012 v Káhiře soudce Sajf Soliman odsoudil v nepřítomnosti sedm osob (egyptských křesťanů) spjatých s filmem a jeho říšením k trestům smrti za urážku islámu a proroka Mohameda. (JoranProvenzano)

Reklama

Reklama